لذتبخش ترین تجربه ها در قایق سواریاگر از گردشها و تفریحات تکراری خسته شده اید، بهتر است بدنبال حسی متفاوت که در قایق سواری نصیب شما خواهد شد،بروید و آرامشی بی نظیر در کنار مناظر زیبا تجربه ای بی نظیر را برای شما رقم میزند پس با ما همراه باشید تا تعدادی از بهترین های آن ها را مرور کنیم:

خلیج , Ha Long ویتنام

سفری اطراف خلیج ha long، در یک قایق زیبا با کارکنان مهربان و مهمان نواز تجربه ای بی نظیر است. مطمئنا طول اقامت خود را افزایش خواهید کرد. چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، شامل بازدید از روستاهای شناور محلی، تماشای برنامه های سنتی عروسک ، قایقرانی در اطراف خلیج و می توانید به تنهایی بر روی عرشه نشسته و به دنبال مناظر خیره کننده بگردید. مواد غذایی بطور باورنکردنی ای عالی است و می توانید طیف وسیعی از غذاهای مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. خلیج ha long جزو میراث یونسکو است و روستاهای شناور محلی از دیگر جذابیت های آن محسوب می شود. یکی از بهترین لحظات قایق سواری زمانی است که در تاریکی شب متوقف می شود و اجازه می دهد تا نگاهی به آسمان پرستاره و درخشش مجذوب کننده ی آن بیندازیم.
قایق سواری در هند
اگر چه بیشتر گردشگران به بازدید از مرداب Alleppey در کرالا در جنوب هند و گردش با خانه های قایقی ساخته شده از نی های بزرگ می پردازند.اما یک گزینه ی به مراتب جذاب تر و ارزان تر هم وجود دارد. دوری از آلودگی صوتی تولید شده از لوکوموتیو خانه های قایقی که در امتداد کانال های بزرگتر حرکت می کنند و گرفتن یک کایاک با یک دهم قیمت برای عبور از میان کانال های کوچکتر، آبراه های ناشناخته، تماشای زنان مسن که مشغول شستشو ساری های رنگارنگ خود در آبراه ها هستند ، کشاورزانی که اردک های خود را به مراتع جدید هدایت می کنند، همه ی اینها حس ماجراجویی شما را دو چندان می کند و فضایی دلنشین برای شما بوجود می آورد.
کشف جزایر در خلیج Phang Nga Bay

خلیج فانگ نا قطعا یکی از خیره کننده ترین مناطق در تایلند است و می توان توسط یک قایق به آسانی صدها جزیره زیبا را کشف کنید. بهتر است در یکی از جزایر بزرگتر بین پوکت و کرابی اقامت داشته باشید و قایقی را خصوصی اجاره کنید تا شما را در طول صخره های سنگ آهک و تالاب های زیبا به سمت سواحلی نفس گیر با آب شفاف پر از ماهی های رنگارنگ هدایت کند. به اندازه کافی جزیره برای صرف یک هفته لذتبخش وجود دارد یا بهشت کوچک رویایی خود را پیدا کنید . بهتر است به جزایر شناخته شده بدلیل وجود ازدحام در بعد از ظهر، نروید .

تجربه ی یک روز فوق العاده در جزیره آنتیگوا کارائیب
آنتیگوا، جزیره ای است با سواحل متعدد که در این دریای بی کران جلوه ای خاص دارد.برای یک سفر هیجان انگیز و کاملا ترسناک سعی کنید با قایقهای موتوری به دور جزیره چرخی بزنید. شما می توانید با شنا کردن و غواصی در ستونهای هرکول و سپس ناهار خوردن در یک ساحل دور به آرامشی فراموش نشدنی برسید. همچنین  اگر سفری به کارخانه کشتی سازی نلسون داشته باشید ، تجربه ای از آنچه ملوانان در زمان قدیم انجام می داده اند،کسب می کنید و ببینید که برج مراقبت با ارتفاعی ۱۵۰ متر بالاتر از دریا چه حسی دارد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش 11 و 12 مهر 99
3 شب
ماهان ماهان
زاگرس زاگرس
قصر شایان
11 مهر - 12 مهر

تور قشم 5 مهر 99
2 شب
آتا آتا
ایران ... ایران ایر تور
معراج گشت
5 مهر - 7 مهر

تور قشم 5 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
فرجام پرواز کیان
5 مهر - 8 آبان

تور کیش 4 و 5 مهر 99
4 شب
ساها ساها
زاگرس زاگرس
آرشین پرواز
4 مهر - 9 مهر

تور کیش 11 مهر 99
3 شب
ماهان ماهان
زاگرس زاگرس
ندا پرواز
11 مهر - 14 مهر

تور مشهد 5 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
آتا آتا
گردشگر زمان
5 مهر - 8 مهر

تور ترکیبی قشم 13 مهر 99
4 شب
قطار ... قطار رجا
آتا آتا
گردشگر زمان
13 مهر - 18 مهر

قشم 25 مهر 99
3 شب
آتا آتا
آتا آتا
آذربال ایرانیان
25 مهر - 28 مهر

تور کیش 4 مهر 99
4 شب
آتا آتا
ایران ... ایران ایر تور
معراج گشت
4 مهر - 8 مهر

تور کیش 11 مهر 99 (اقساطی)
4 شب
ماهان ماهان
ماهان ماهان
پیام توسعه صبا
11 مهر - 15 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما