امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آشنایی با شهر وین

آشنایی با شهر وین

بهشت اروپا که تمام موهبت ها را با هم دارد. طبیعت زیبای این سرزمین زبانزد است و انسان ها و طبیعت با صلح و صفا کنار هم زندگی می کنند. آرامش و سکوت از مشخصه های اصلی این شهر است و می تواند برای گردشگران یک خاطره بسیار منحصر به فرد را خلق کند.


گردشگران تور اتریش توجه نمایند ، زمانی که وارد مرز اتریش می شوند در کنار بزرگراهی تابلویی با عنوان (چراغ ها را روشن کنید ) بر می خورند.جالب بدانید در آن تلالو کوه های آلپ و آفتاب درخشان پیام این تابلو را کمی عجیب نشان می دهد.در اتریش رانندگان اتومبیل حتی در روز ها موظفند با چراغ روشن رانندگی کنند.
یکی از نکات آشنایی با شهر وین ، سیستم حمل و نقل و برنامه دقیق روزانه اش می باشد به طوری که افراد می توانند بدون استفاده از وسایل اتومبیل شخصی در کوتاه ترین مدت ممکن خود را به هر قسمت از منطقه برسانند.رسیدن به اتوبوس ، مترو و تراموا کمتر از 5 دقیقه زمان می خواهد.در ایستگاه ها نیز تابلو هایی خواهید دید که نشان می دهد چه زمانی اتوبوس و یا مترو می رسد و همچنین مسافران چه زمانی به مقصد مورد نظر خواهند رسید.
گردشگران تور اروپا بدانند ، با ورود به فرودگاه مسافران می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق چاپی و یا شفاهی از باجه های مربوطه دریافت نمایند.همچنین رزرو هتل در فرودگاه امری ساده می باشد که می توانید بدون هیچ هزینه ی اضافی انجام دهید.اگر هم قصد دارید اتومبیل بگیرید کافیست گواهی نامه بین المللی خود را ارائه و کلید اتومبیل را بگیرید.
مسافران شرقی که به این سرزمین پا می گذارند تا مدت ها فکر می کنند شنوایی خود را از دست داده و گرنه چگونه در این شهر شلوغ صدای بوق اتومبیلی نمی آید.

درج نظر