هتل زارفه ها

در مکان های توریستی دنیا هتل های مختلف با خصوصیات جالب طراحی و ساخته شده اند در این میان گردشگران ماجراجو را با یکی از جالب ترین هتل های دنیا یعنی هتل زرافه ها بیش تر آشنا خواهیم کرد.هتل زرافه ها که همان هتل مانور زرافه نام دارد هتلی خاص در قاره سرسبز آفریقا می باشد.
 
 
 
در هتل زرافه ها می توانید علاوه بر اقامت راحت ، کاملا متفاوت در کنار زرافه ها غذا بخورید.هتل زرافه ها که در قاره ی سر سبز آفریقا ساخته شده ساکنان آن هر روز صبح صبحانه ی خود را در کنار زرافه ها روی یک میز می خورند.
زمانی که نام کشور آفریقایی به میان می آید گردشگران تور آفریقا یاد جنگل های انبوه ، حیوانات خاص و مردمان سیاه پوست آن می افتند.دلیل توجه گردشگران به آفریقا موقعیت جغرافیایی و محیط زیست آن می باشد.
هتل  زارفه ها هتلی چهار ستاره است که خدمات ویژه ای به مهمانان خود ارائه می دهند.تصور کنید در حال خوردن صبحانه هستید زرافه ها به آرامی گردن دراز خود را از پنجره به داخل بیاورند و با چشمان معصومانه ی خود درخواست غذا کنند.در هتل زرافه ها 8 زرافه نگهداری می شود و همین موضوع باعث شده توجه گردشگران تور آفریقا را به خود جلب کند.
این هتل در سال 1930 میلادی شروع به کار کرد به همین خاطر انتظار یک هتل مدرن و نو ساز را نداشته باشید البته لازم ذکر است که تا به امروز چندین بار هتل مانور را بازسازی کرده اند اما امکانات و خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهند در حد هتل های چهار ستاره می باشد.
مهمانان این هتل می توانند به راحتی اتومبیل های خود را در پارکینگ پارک کنند و وارد هتل شوند.در ابتدا گویا با خانه ای ویلایی و کهن رو به رو می شوید که نمای آجری آن مملو از گیاهان پیچک و سبز رنگ است.
 
گزارش مشکل
درج نظر