شگفت انگیز ترین مکان های جهان

شگفت انگیز ترین مکان های جهان در نوع خود خاص و بینظیر هستند که با دیدن آن چشم هر بیننده ای را به سمت خود خیره می کند.به همین دلیل در این قسمت از لحظه آخر قصد داریم ماجراجویان را با شگفت انگیز ترین مکان های جهان بیش تر آشنا کنیم.
 
دیوار عظیم مرجانی در استرالیا
این مکان یکی از عجایب هفتگانه جهان به شمار می رود که به عنوان بزرگ ترین مجموعه مرجان هایی دریایی در دنیا محسوب می گردد که وسعت آن به 2300 کلیومتر می رسد.
 
 
اهرام جیزه در مصر
این بنا که از 2500 سال قبل از میلاد ساخته شده به عنوان تنها عضو به جای مانده از عجایب هفتگانه محسوب می شود که بازدید از آن خالی از لطف نمی باشد.گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، این بنا به مدت 3800 سال بلند ترین ساخته به دست بشر به شمار می رفت.
 
 
استون هنج در انگلستان
استون هنج یکی از مکان های شگفت انگیز در دنیا می باشد که در آن اسرار و رموز فراوانی نهفته شده و بر خلاف خیلی از افراد تنها چند تکه سنگ چند تنی نمی باشد.
 
 
سالار دی یونی در بولیوی
این مکان دیدنی با وسعت 6500 کیلومتر مربع بزرگ ترین سطح نمکی در دنیا است.این سطح نمکی در فصل های بارانی به قدری منعکس کننده می شود از آن به عنوان تنظیم ماهواره استفاده می کنند. سالار دی یونی در قسمت جنوب غربی کشور بولیوی در استان دنیل کامپوس واقع گردیده است.
 
 
این مکان بینظیر و دیدنی بر اثر جریان رودخانه کلرادو به وجود آمده است که همانند این مکان زیبا را در ایران هم وجود دارد.این دیوار های عظیم الجثه 320 کیلومتر امتداد دارند.
 
 
آنتلوپ کنیون در آریزونا آمریکا
تا زمانی که این مکان را با چشم خود نبینید فکر می کنید این عکس یک حقه ی عکاسی بیش نیست.اما بدانید که میلیون ها سال آب از دل این مکان عبور کرده و این مکان زیبا را به وجود آورده است.زمانی که نور به سنگ های آنتلوپ کنیون رنگ های مختلفی را از خود ساطع می کند.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما