برزیل

📅 بروزرسانی : ۱ تیر ۱۳۹۶ بازدید : 446
 
 
پایتخت برزیل رازیلیا با مساحت ۸۵۱۴۸۷۷ کیلومتر مربع با حکومت جمهورب فدرال می باشد بزرگ ترین شهر آن ریودوژانیرو ، همچنین 64 درصر مردم برزیل کاتولیک و 22 درصد آن ها پروتستان است.
ویزای توریستی برای این کشور از طریق سفارت برزیل در تهران به سه ماه صادر می شود و امکان تمدید در این کشور را ندارد. برای دریافت ویزا حضور متقاضی الزامی نیست و وکیل فرد متقاضی می تواند برای تحویل  گرفتن مدارک به سفارت رجوع و ویزا را دریافت نماید. اطلاعات تکمیلی ویزای توریستی برزیل را در سایت لحظه آخر مطالعه نمایید.
 
 
ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما از ماه فوریه تا می و از اوت تا نوامبر می باشد که در مورد بسیاری از قیمت ها می توانید چانه بزنید. بزرگ ترین فرودگاه برزیل São Paulo-Guarulhos  ، همچنین دومین فردوگاه بین المللی Rio de Janeiro-Galeão نیز می باشد. دو خط هوایی GOL و ATM نزدیک به 80% پرواز های داخلی برزیل را پوشش می دهد. در سال های اخیر سفر های هوایی در این کشور به شدت رشد کرده که به دلیل وضعیت نا مناسب زمینی و خطوط ریلی است. همچنین می توانید به وسیله قایق های رود آمازون از قسمت شمال تور برزیل به سمت ونزوئلا ، کلمبیا و پرو بروید. بهترین وسیله سفر در این کشور برای لذت بردن از طبیعت زیبا وسیله نقلیه شخصی می باشد.
 
 
جاذبه های گردشگری برزیل از از شهر های ساحلی گرفته تا کلان شهر ها و شهر های مستعمره نشین جاذبه ها است که مهم ترین شهر های توریستی آن فلوریانوپلیس ، برازیلیا ، مانائوس ، فورتالزا ، ریودوژانیرو ، پورتو الگره ، سائوپائولو و سالوادورنیز می باشند.
مهم ترین جاذبه های طبیعی برزیل شامل جنگل آتلانتیک ،  جنگل‌های بارانی آمازون ، تالاب پاناتال ، آبشار کاراکول ، آبشار  ایگواچو ،دریاچه ماندیوره ، کوهستان کله قندی ،  فرناندو دی نوروها ، پارک‌های ملی ایگوئاچو ،  کونگونهاس و سرا دا کاپیوارا هستند.
این کشور دارای 19 سایت میراث جهانی است که 7 تای آن سایت میراث طبیعی و 12 تای آن سایت میراث فرهنگی است.
در این کشور فستیوال های نتعددی برگزار می گردد که مهم ترین آن فستیوال کارناوال نام دارد که قبل از عید شکر گزاری به مدت 6 هفته برگزار می گردد که گردشگران زیادی در این زمان به این کشور زیبا سفر می کنند. 
اگر به این کشور سفر می کنید بازدید مجسمه حضرت مسیح کرکووادو ، سواحل ایپانما در ریو ، ساحل کاپوکوبانا ، موزه ترابری برزیل ، موزه هنیر سائوپائولو و ماراکانا و مینیرو و معروف ترین ورزشگاه فوتبال برزیل را از دست ندهید.
 
 
واحد پول برزیل رئال که به 100 سنتاوس تقسیم می شود.ارز های خارجی مانند یورو و دلار را می توانید در فرودگاه های اصلی ، شعبه های بانک برزیل و هتل های لوکس تهیه نمایید.
در این کشور سوغاتی ها برگزفته از هنر آفریقای است که عروسک های سیاه جز همین سوغاتی ها می باشد.در بیش تر سوپر مارکت ها صندل های هاوایی را می فروشند و در فرشگاه های کوچک نوع تقلبی آن را می فروشند. همچنین کتانی ، لباس های هاوایی در این کشور با کیفیت و ارزان قیمت می باشد که می توانید خریداری نمایید. همچنین بدانید لوازم برقی در این کشور گران و بی کیفیت است.
اقامت گاه ها در این کشور بسیار متنوع می باشد ،ماه های دسامبر و ژانویه از ماه های شلوغ این کشور می باشد که برای گرفتن اتاق باید آن را از قبل رزرو نمایید.
پوداسا هتل های ارزان قیمت و کوچکی هستند که این نوع اقامتگاه ها نسبت به هتل ها رایج تر می باشند. همچنین در مناطق پانتال گردشگران بیش تر در فازنداز اقامت می کنند. هتل های قایقی در این قسمت وجود دارد که می توانید به وسط رودخانه بروید و ماهیگیری کنید و در کنار پرندگان عکس بگیرید خیالتان راحت باشد این قایق ها بزرگ و امن می باشند و دارای تهویه هوا هستند.
 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره برزیل

نازنین تیر 1396
20 نفر پسندیدند
حیف که تور هاش واقعا گرون هست وگرنه میرفتم...
محسن تیر 1396
9 نفر پسندیدند
واااقعا دلم می خوا د به برزیل سفر کنم فوق العاده زیباست

lahzeakhar.com/news/4010-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به برزیل