شهر هایی که بهار رویایی دارند

فصل بهار از آن دسته از فصل هاییست که می تواند به خودی خود فصلی خوب و رویایی برای سفری دلپذیر باشد.در این میان شهر هایی که بهار رویایی دارند هست که با طبیعت سر زنده با ترکیب رنگ های فوق العاده به شهر هایی که بهار رویایی دارند شهرت پیدا کرده اند.در ادامه گردشگران عزیز را با این شهر ها بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
1 . Sapporo ، تور ژاپن
اگر تا کنون شکوفه های گیلاس ژاپن را با چشم خود ندیده اید لحظه آخر به شما پیشنهاد می کند به هیچ عنوان بازدید آن را در فصل بهار از دست ندهید.این منطقه در ژاپن به دلیل وجود شکوفه های صورتی گیلاس شهرت جهانی دارد.
 
 
2 . Keukenof, Lisse، تور هلند
فصل بهار در هلند به فصل شکوفه و گل مشهور می باشد که می توانید به راحتی در کشور کوچک اروپایی و در پارک های آن انواع و اقسام گل های رنگارنگ را مشاهده نمایید.پیشنهاد لحظه آخر به مسافران تور هلند پارک Keukenhof  می باشد.
 
 
3 . Whitsunday، تور استرالیا 
این جزیره ی زیبا در استرالیا در فصل بهار  میزبان گردشگران زیادی از سر تا سر جهان نیز می باشد که با آب و هوای مطبوع ، خدمات رفاهی ، آسمان آبی و دریایی زیبا این جزیره را فوق العاده کرده است.گردشگران تور استرالیا می توانند با پرواز های ارزان در فصل بهار  سفری خوب و مقرون به صرفه ای را در پیش داشته باشند.
 
 
4 .  کازبلانکا ، تور مراکش
کازبلانکا در چندین سال گذشته مورد توجه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان قرار گرفته است که نیمی از شهرت آن را مدیون فیلم هالیوودی به همین نام نیز می باشد.اگر آن دسته از افرادی هستید که به دنبال محیطی امن و زیبا و سپری کردن اوقات خوشی در کنار مردمی خونگرم داشته باشید ما به شما فصل بهار کازبلانکا را پیشنهاد می کنیم.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر هایی که بهار رویایی دارند

مهری 16 تیر 97
3
واقعا از مقالتون در مورد شهر هایی که بهار رویایی دارند لذت برم به خصوص کازبلانکا
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما