جدید ترین روش تشخیص هویت در فرودگاه

از گذشته تا به حال روش های بسیاری برای تشخیص هویت افراد در فرودگاه ها وجود داشته است. در حال حاضر در برخی فرودگاه های جهان از روش های بیومتریک برای تشخیص هویت افراد استفاده می شود. در آینده این نزدیک کارت های شناسایی جای خود را به سیستم های تشخیص چهره و اثر انگشت می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با جدید ترین روش تشخیص هویت در فرودگاه ها در اختیار شما قرار دهیم.
اداره امنیتی TSA در کشور آمریکا در حال حاضر طرح های جدیدی برای ارتقاع امنیت فرودگاه های این کشور دارد. در این طرح ها روش های جدیدی برای تشخیص هویت گردشگران تور لحظه آخری در نظر گرفته شده است که باعث افزایش سرعت و دقت تشخیص افراد در فرودگاه می شود. این سیستم تشخیص هویت به زودی در گیت های ورودی و خروجی فرودگاه های این کشور آزمایش می شود. اداره امنیتی TSA بر این باور است که به دلیل افزایش تهدید های پیش روی فرودگاه ها، اجرای این سیستم امنیتی اهمیت بسیاری دارد.
در جدید ترین روش تشخیص هویت در فرودگاه سیستم تشخیص هویت باید اثر انگشت و چهره گردشگران تور لحظه آخری را بررسی کند. در این روش خطا بسیار کم شده و تقلب تا حدودی غیر ممکن می شود. امروزه این فناوری مورد توجه شرکت های بسیاری مانند ایرلاین دلتا قرار گرفته است، این شرکت ساخت ترمینالی مدرن و امنیتی را آغاز کرده است، در این ترمینال نیازی به چک کردن کارت شناسایی افراد نیست و تنها از روش های بیومتریک استفاده می شود.
دولت آمریکا امیدوار است با به کار گیری این سیستم بتواند از ورود افراد جنایتکار به این کشور جلوگیری کند. جالب است بدانید به تازگی فردی که قصد استفاده از پاسپورت تقلبی در فرودگاه های آمریکا داشته است توسط این سیستم های امنیتی شناسایی و دستگیر شده است.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جدید ترین روش تشخیص هویت در فرودگاه

درسا 13 آبان 97
1
جدید ترین روش تشخیص هویت در فرودگاه چقدر جالب بود ایووووووول
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما