امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین

بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین

کشور آرژانتین واقع در آمریکای جنوبی، یکی از کشور های مهم در این منطقه می باشد. جاذبه های گردشگری متنوع این کشور باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف دنیا برای بازدید از این کشور، تور آرژانتین را در برنامه سفر خود قرار دهند. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
قبرستان ریکولتا: این قبرستان یکی از قدیمی ترین و بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین محسوب می شود. تمام آرامگاه های موجود در این قبرستان با سنگ مرمر ساخته شده اند. همچنین گردشگران تور آرژانتین می توانند در نقاط مختلف این قبرستان، مجسمه های بسیار زیبایی را مشاهده کنند. جالب است بدانید که در این قبرستان بر خلاف قبرستان های دیگر تاریخ تولد افراد بر روی قبر ها ذکر نشده است و تنها تاریخ مرگ آنها را می توانید مشاهده کنید. این قبرستان در سال 1881 میلادی بازسازی شده و امروزه به عنوان یکی از آثار ملی آرژانتین محسوب می شود. در این قبرستان آرامگاه های افراد معروف بسیاری وجود دارد.
 
 
نمایشگاه ماتادورها: یکی دیگر از بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین نمایش ماتادورها بوده که هر هفته در این کشور برگزار می شود. ماتادور در اصل همان مسابقات گاو بازی بوده که اشخاص در آن باید گاو های وحشی را از پای در آورند. این نمایشگاه نیز توسط افراد علاقمند به گاو بازی برگزار می شود. گردشگران تور آرژانتین در این نمایشگاه می توانند با فرهنگ های بومی این کشور و انواع مسابقات گاو بازی آشنا شوند. همچنین می توانید از این نمایشگاه اجناسی مانند چرم، پارچه و انواع وسایل مربوط به گاو بازی را تهیه کنید.
 
 
کاخ کاسا روسادا: این کاخ در سال 1882 میلادی به دستور رئیس جمهور آن دوره ی آرژانتین در پایتخت این کشور ساخته شده است. رنگ صورتی این کاخ از ترکیب رنگ سفید با خون گاو بدست آمده است. در داخل این کاخ مجسمه ها و آثار دست ساز بسیار زیبایی وجود دارد، همچنین در طبقه پایین این کاخ موزه ای وجود داشته که بازدید از آن خالی از لطف نیست. در این موزه اشیا به جا مانده از رئیس جمهور های گذشته ی آرژانتین نگهداری می شود.
 

نظرات مردم درباره بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین

راشین 6 آبان 97
3
از نظر من همه ی جاذبه های گردشگری آرژانتین بهترین جاذبه های گردشگری آرژانتین محسوب می شوند
درج نظر