Lahzeakhar.com

تور آرژانتین

امتیاز 5 از 5 | از 1740 کاربران به تور آرژانتین
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور آرژانتین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای آرژانتین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کشور آرژانتین با مساحتی حدود 2 ملیون کیلومتر مربع در آمریکا جنوبی واقع شده است و پایتخت آن شهر بوئنوس آیرس می باشد. این کشور حدود 40 میلیون نفر جمعیت دارد و مردم آن به زبان اسپانیایی تکلم می کنند البته اگر قصد سفر با تور آرژانتین را دارید خوب است بدانید که اغلب آن ها به زبان انگلیسی هم مسلط اند. همچنین لازم به ذکر است اغلب مردم این کشور مسیحی اند و تعداد بسیار کمی از آن ها مسلمان می باشند و بخشی از آن ها نیز (حدود 7 درصد) پیرو هیچ دینی نیستند.
شهر بوئنوس آیرس که پایتخت آرژانتین است به پاریس آمریکا جنوبی معروف است و ساختمان ها و بنا های بسیار زیبایی را در خود جای داده است. آرژانتین به علت وسعت زیاد آن دارای اقلیم های فراوانی است و در نقاط مختلف آب و هوای متفاوتی دارد اما بهترین زمان سفر به پایتخت این کشور با تور آرژانتین ماه های اسفند و فروردین می باشد. اگر در این ماه ها با تور آرژانتین سفر کنید می توانید از هوای گرم و مطبوع پایتخت این کشور لذت ببرید. اگر می خواهید به این کشور وسیع و پهناور سفر کنید لازم است بدانید برای رفتن به کشور آرژانتین باید ویزای این کشور را قبل از سفر دریافت کنید.
کشور آرژانتین جاذبه های طبیعی و تفریحی بسیاری دارد و سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور آرژانتین می باشد برخی از این جاذبه ها عبارتند از آبشار های ایگواسو (Cataratas do Iguaz)، کوه آکونکاگوا (aconcagua)، یخچال طبیعی پریتو مورنو (parito moreno)، معادن واندا، قبرستان ریکولتا، پلازا دی مایو یا میدان بزرگ، منطقه سن تلمو، منطقه واله د لا لونا، شهر کوچک کاجون دل آزون و غیره. همچنین دولت این کشور تفریحات زیادی مانند تور های تماشای نهنگ و سفر با قطار هوایی را برای گردشگران تور آرژانتین در نظر گرفته است.

تور آرژانتین از تورهای محبوب ناحیه آمریکای جنوبی است که گردشگران تور آرژانتین هرساله از این منطقه بازدید می کنند. آرژانتین از نظر وسعت، در رده هشتم جهان قرار دارد. این کشور در حدود 3000 کیلومتر مربع از قاره آمریکا را شامل می شود که بین رشته کوه آند در غرب و اقیانوس اطلس در شرق و جنوب قرار دارد. این کشور از شمال با کشور پاراگوئه و بولیوی، از شمال شرق با کشور برزیل و اروگوئه، و از جنوب و غرب با کشور شیلی هم مرز است. مرز آرژانتین از شمال تا جنوب حدود 4000 کیلومتر و از شرق تا غرب حدود 1500 کیلومتر است. این کشور را می‌توان به چهار قسمت تقسیم کرد: قسمت کشاورزی در فلات، جلگه پاتاگونیا در جنوب ایالت تییرا دل فیوگو، دشت‌های حاصلخیز پامپا در مرکز کشور، فلات های نیمه گرمسیری گرانچاکو در شمال، و رشته کوه‌های پرپیچ و خم آند در راستا مرز غربی با کشور شیلی.
بلندترین نقطه آرژانتین در ایالت مندوزا کوه آکنکاگوا، در ارتفاع حدود7000 متر از سطح دریا، مرتفع‌ترین کوه کشورهای آمریکایی است که یکی از نقاط دیدنی برای گردشگران تور آرژانتین به شمار می رود، و کم ارتفاع ‌ترین نقطه در ایالت سانتاکروز با ارتفاع منفی 105 متر زیر سطح دریا است که پست‌ ترین نقطه بر روی قاره آمریکای جنوبی نیز می ‌باشد. آرژانتین ادعا کننده مالکیت جزایر فالکلند و جزایر جورجیای جنوبی و ساندویچ جنوبی می‌ باشد که هر دو را به عنوان قسمتی از ایالت تییرا دل فیوگو خود محسوب می کند. کشور آرژانتین شامل 23 ایالت و یک شهر خودگران می باشد که معمولا به عنوان پایتخت فدرال ولی مشروطه از آن یاد می کنند. نام رسمی بخش فدرال، امروزه « شهر خودگردان بوئنوس آیرس» می‌باشد که در تور آرژانتین می توانید از آن بازدید کنید.
بزرگ ‌ترین شهرهای اصلی در آرژانتین عبارت‌اند از بوئنوس آیرس، مندوزا، توکومین، کوردوبا، روزاریو، سالتا، سانتافه، لاپلاتا، ماردل پلاتا، سن خوآن، رزیستنسیا و نوکوئین، که گردشگران تور آرژانتین می توانند از آن ها دیدن کنند.

آرژانتین یکی از کشورهای آمریکای جنوبی می باشد که تعداد زیادی از گردشگران تور آرژانتین سالانه از این کشور بازدید می کنند. در این کشور فرودگاه های زیادی برای خدمت رسانی به گردشگران تور آرژانتین وجود دارد که از این بین به تعدادی از فرودگاه های بین المللی آن اشاره می کنیم: فرودگاه بین‌المللی تنینته لوییس کندلاریا: این فرودگاه یک فرودگاه عمومی و نظامی مسافربری است که برای گردشگران تور آرژانتین در نظر گرفته شده و دارای کد یاتا BRC بوده و دارای یک باند فرود آسفالت می باشد. طول باند این فرودگاه حدود 2000 متر است. فرودگاه تنینته در کشور آرژانتین احداث شده و ارتفاع آن از سطح دریا تقریبا 850 متر است.
فرودگاه بین‌المللی کورونل فلیپ وارلا: این فرودگاه یک فرودگاه عمومی مسافربری است که دارای کد یاتا  CTCبوده و دارای یک باند فرود آسفالت می باشد. طول باند این فرودگاه حدود 3000 متر است. فرودگاه کورونل در شهر کاتامارکا برای ارائه خدمات به مسافران تور آرژانتین ساخته شده و ارتفاع آن از سطح دریا تقریبا 460 متر است. فرودگاه بین‌المللی فورموسا: فرودگاه فورموسا فرودگاهی مسافربری و عمومی با کد یاتا FMA  می باشد که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن حدود 2000 متر می باشد. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا تقریبا 60 متر است و توریست های تور آرژانتین می توانند از آن بهره مند شوند.
فرودگاه بین‌المللی آستور پیاتزولا: فرودگاه آستور فرودگاهی مسافربری نظامی و عمومی با کد یاتا MDQ می باشد که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن حدود 2000 متر می باشد. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا تقریبا 22 متر است. فرودگاه سن رافائل: یکی دیگر از فرودگاه هایی که برای گردشگران تور آرژانتین در نظر گرفته شده است فرودگاه سن رافائل است که فرودگاهی مسافربری و عمومی با کد یاتا AFA  می باشد که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن حدود 2400 متر می باشد. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا تقریبا 750 متر است. فرودگاه بین‌المللی مارتین میگول داگومس: این فرودگاه یک فرودگاه مسافربری نظامی و عمومی با کد یاتا  SLAمی باشد که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن حدود  3000متر می باشد. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا تقریبا 1240 متر است.

قابل توجه گردشگران تور آرژانتین ، این شهر دارای آب و هوای گرم و معتدل، تابستان های بارانی می باشد. گردشگران تور آرژانتین باید قبل از سفر خود از وضعیت آب و هوای این کشور آگاه شوند.
میانگین دما در آرژانتین در حدود 18 درجه سانتی گراد می باشد و میزان بارش سالانه این کشور حدود 738 میلی متر است. گردشگران تور آرژانتین اگر در فصل های بارانی به این کشور سفر می کنند باید، لباس های مناسب همراه خود بیاورند. آرژانتین بدلیل دارا بودن اقلیم ها مختلف دارای آب و هوای متفاوتی در نقاط مختلف کشور می باشد.
بخش شمالی این کشور دارای تابستان های گرم و زمستان های خشک و ملایم می باشد و برخی اوقات دچار خشکسالی می شود، بخش مرکزی آرژانتین تابستان هایی بسیار گرم  و زمستان های سردی دارد، همچنین بخش جنوبی آرژانتین دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد همراه با بارش زیاد برف می باشد. به طور کلی گردشگران تور آرژانتین می توانند در تمام فصول به این کشور سفر کنند، البته منطقه جنوبی این کشور در زمستان ها سرد و برفی می باشد. 
گرم ترین و سرد ترین دمای ثبت شده در منطقه آمریکای جنوبی، در آرژانتین بوده است. بالاترین دمای ثبت شده در منطقه روادویا در حدود 49 درجه سانتی گراد و کمترین دمای ثبت شده منفی 32 درجه سانتی گراد در منطقه سارمینیو در کشور آرژانتین می باشد. گردشگران تور آرژانتین باید آماده تغییر هوای ناگهانی در این کشور باشند.
از باد های اصلی این کشور می توان به باد سرد پامبرو در دشت های پاتاگونیا و پامپاس و باد گرم وینتو نورته از اواسط زمستان در منطقه شمالی کشور کروازسی می وزد، همچنین باد گرم و خشک زوندا در بخش مرکزی این کشور می وزد. سرعت این باد در بعضی اوقات به 120 کیلومتر در ساعت می رسد. نواحی جنوبی کشور کرواسی از ماه های نوامبر تا فوریه روز های طولانی را تجربه می کنند (9 ساعت روز) و در ماه های می تا اوت دارای شب های طولانی و بلند می باشد. این پدیده برای گردشگران تور آرژانتین بسیار جالب می باشد.  در کشور کرواسی از سیستم جلو و عقب بردن ساعت استفاده نمی شود.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است