نمایشگاه ماتادورها

نمایشگاه ماتادورها یکی از نمایشگاه هایی است که به صورت هفتگی در کشور آرژانتین برگزار می شود و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با نمایشگاه ماتادورها در اختیار گردشگران تور آرژانتین و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم بنابراین اگر قصد سفر به آرژانتین را دارید در ادامه با ما همراه باشید.
ماتادور در واقع نام نوعی از مسابقات گاو بازی می باشد که در کشور هایی نظیر اسپانیا و فرانسه بسیار محبوب می باشد، در این نوع از گاو بازی فرد به گاو های وحشی حمله کرده و در نهایت باید آن را بکشند، در کشور آرژانتین نیز این مسابقه طرفداران مخصوص به خود را دارند و نمایشگاه ماتادورها نیز توسط همین افراد برگزار می شود.
هر هفته در روز های یکشنبه در شهر ماتادورس باریو، بیش از 1000 گاو باز و هنرمند آرژانتینی گرد هم جمع شده و نمایشگاه ماتادورها را برگزار می کند. هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا کردن مردم و گردشگران با فرهنگ بومی آرژانتین و مسابقه گاوچران های آمریکای جنوبی می باشد.
در نمایشگاه ماتادورها گاوچران ها به فروش انواع اجناس سنتی و بومی مربوط به گاو بازی می پردازند. برخی از این اجناس عبارتند از چرم، پارچه ها و لباس های پشمی، وسایل مربوط به گاو بازی، اشیاء فلزی بسیار زیبا و همچنین وسایل دست ساز هنری.
 اگر قصد سفر با تور آرژانتین را دارید می توانید از نمایشگاه ماتادورها، انواع سوغاتی های سنتی آرژانتین را برای دوستان و آشنایان خود خریداری کنید.
از سایر فعالیت هایی که در نمایشگاه ماتادورها انجام می شود می توان به اجرای موسیقی زنده، رقص و پایکوبی و همچنین اجرای حرکات موزون در لباس های سنتی اشاره کرد که این بخش از نمایشگاه یکی از محبوب ترین بخش های آن در میان گردشگران تور آرژانتین می باشد.
خوب است بدانید در حین برگزاری نمایشگاه ماتادورها برخی از مغازه ها به فروش غذا های محلی آرژانتین نظیر امپادانا، تامالا و آسادو می پردازند. 

نظرات مردم درباره نمایشگاه ماتادورها

مریم 21 مهر 97
3
فکر کنم نمایشگاه ماتادورهاخیلی خوب باشه البته بستگی به سلایق داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر