قبرستان ریکولتا

📅 بروزرسانی : ۲ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 687
در این قسمت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از جاذبه های زیبای توریستی کشور آرژانتین برای شما شرح دهیم، قبرستان ریکولتا یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین جاذبه های این کشور به حساب می آید. آرژانتین کشوری است پر از جاذبه های گردشگری فراوان اما قبرستان ریکولتا یکی از پر بازدید ترین آن ها به شمار می آید. در ادامه با ما همراه باشید، تا شما گردشگران عزیز تور آرژانتین را با این قبرستان زیبا بیشتر آشنا کنیم.

قبرستان ریکولتا آرژانتین مجموعه ای از آرامگاه های مرمری زیبایی که با مجسمه های زیبا تزئین شده اند می باشد تزئین قبر های این مجموعه نمایی خیره کننده به این قبرستان داده است. قبرستان ریکولتا آرژانتین از جمله قبرستان هایی است که تاریخ تولد بر روی هیچ کدام از قبر ها دیده نمی شود و تنها تاریخ مرگ بر روی قبرهای آن حک شده است و به این خاطر جزء یکی از منحصر به فرد ترین قبرستان های جهان به شمار می آید. به همین خاطر هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور آرژانتین از این مکان تاریخی بازدید به عمل می آورند. قبرستان ریوکولتا آرژانتین، آرامگاهی از مشاهیر بزرگ، هنرمندان، نویسندگان، قهرمانان، رییس جمهورها و دیکتاتورهایی بوده که روزگارانی برای مردم گران قدر و نجیب بودند. قبرستان ریکولتا بسیار با شکوه و راز آلود می باشد، به گونه ای که رمز و راز های نهفته ای را در خود جای داده است. 

قبرستان ریکولتا در سال 1881میلادی برای آخرین بار به دست یک معمار ایتالیایی مورد بازسازی قرار گرفت که هم اکنون در لیست آثار ملی ثبت شده ی آرژانتین و جاذبه های گردشگری آرژانتین قرا گرفته که شبیه به یک شهر دلباز با خیابان های سر سبز می باشد. این نکته نیز شایان ذکر است قبرستان ریوکولتا آرژانتین یکی از بهترین ها در سال 2011 میلادی به دنیا معرفی شد و در سال 2013 میلادی در لیست 10 آرامگاه برتر جهان قرار گرفت. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور آرژانتین پیشنهاد می شود در زمان سفر خود سری به قبرستان ریکولتا بزنند و خاطره خوشی را برای خود رقم بزنند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/23499-%D9%82%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%AA%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به قبرستان ریکولتا