زیباترین فانوس های دریایی

در این قسمت قصد داریم زیباترین فانوس های دریایی را به شما معرفی کنیم، این فانوس ها از زیبا ترین فانوس های دریایی جهان به حساب می آیند و بازدید از این فانوس ها خاطره خوشی را برای گردشگران رقم می زنند. همانطور که بیان کردیم یکی از بهترین قسمت های سفر به کشور های که ساحلی هستند بازدید از فانوس های دریایی می تواند باشد. با ما همراه باشید تا با زیباترین فانوس های دریایی آشنا شوید.

1. فانوس دریایی Fanad (ایرلند) 
فانوس دریایی فاناد یکی از زیبا ترین فانوس های دریایی جهان می باشد که در کشور ایرلند قرار دارد. شاید برای بسیاری جالب باشد که بدانند تاریخچه این فانوس چه بوده است، به همین خاطر لازم به ذکر است که بعد از اینکه یک کشتی بزرگ در آب‌ های شهر Fanad غرق شد ساکنان این شهر برای ساخت یک فانوس دریایی تقاضا دادند. در سال 1818 میلادی این فانوس دریایی با ارتفاع 27.4 متر تکمیل شد و در سال 1909 میلادی حجم نور بیشتری را تجربه کرد که این چراغ می ‌توانست در مسیر ساعت حرکت کند و هر 15 ثانیه 6 فلش بزند.

2. فانوس دریایی Lindau (آلمان) 
فانوس دریایی لیندائو یکی از زیبا ترین فانوس های دریایی جهان می باشد که در کشور آلمان قرار دارد. این فانوس دریایی که در جنوب آلمان و دریاچه Constance قرار گرفته در سال 1856 میلادی ساخته شده است. فانوس دریایی Lindau ارتفاعی در حدود 32.9 متر دارد که وجه تمایز آن با سایرین یک ساعت بزرگ می باشد که در بخش میانی فانوس قرار گرفته و از سطح شهر نیز می ‌توان آن را مشاهده کرد. این فانوس دریایی در سال 1936 میلادی الکتریکی شد و در سال 1990 میلادی نیز خودکار شد. به گردشگران تور آلمان که به این کشور سفر می کنند پیشنهاد می شود حتما از این فانوس زیبا دیدن کنند.

3. فانوس دریایی Start Point (انگلستان) 
فانوس دریایی استارت پوینت یکی دیگر از زیبا ترین فانوس های دریایی جهان می باشد که در کشور انگلستان قرار گرفته است. این فانوس دریایی یکی از 29 فانوسی است که توسط مهندس جیمز واکر (James Walker) ساخته شده و از ویژگی‌ های آن می‌ توان به سبک معماری گوتیک و وجود کنگره‌ های کوچک اشاره کرد. داخل این فانوس نیز راه پله ‌های گرانیتی وجود دارد که جلوه خاصی به این مجموعه می دهد. در ابتدا درون این فانوس خانه آن قرار داشت اما بعد از تکمیل شدن ساختمان خارجی، آن خانه نیز حذف شد. گردشگران تور اروپا خوب است بدانند که این ساختمان در طول تابستان برای عموم باز است و کمیسیون حفاظت تاریخی انگلستان نیز به ساختمان مذکور در شهر Devon رتبه 2 را داده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره زیباترین فانوس های دریایی

مسعود 17 شهریور 97
4
چقدر زیباترین فانوس های دریایی خوندنی و زیبا بود آدم دوست داره بره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما