امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی می باشد و یکی از شهرهای دیدنی در جهان می باشد. این شهر جاذبه های گردشگری زیادی دارد که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا تعدادی از آن ها را نام ببریم.
یکی از کهن ترین مساجد مالزی که نزد گردشگران تور کوالالامپور بسیار محبوب است، مسجد جامع کوالالامپور می باشد. این مسجد زیبا در محل الصاق رود کلانگ و رود گومباک ساخته شده است. این مسجد 3 گنبد دارد که ارتفاع گنبد اصلی حدود 20 متر می باشد.
یکی از جاذبه های گردشگری بی نظیر شهر کوالالامپور باتو کیو می باشد که به غار میمون ها نیز شهرت دارد. این جاذبه که حدود 270 پله دارد، در سال 1881 میلادی کشف شد.
قلعه فورموسا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور است که در ایالت مالاکا قرار دارد. این قلعه که به سبک اروپایی طراحی شده است، در زمانی که منطقه مالاکا تحت استعمار پرتغال بود، در این منطقه بنا گشت.
موزه نگارا که یک نمونه دیگر از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور می باشد، یک موزه ملی است. این موزه 4 گالری اصلی دارد که از این تعداد، 2 گالری در طبقه همکف و 2 گالری در طبقه اول واقع شده است. گردشگران تور مالزی هنگام ورود به موزه نگارا می توانند از تماشای نقاشی روی دیوارها که فرهنگ کشور مالزی را به نمایش در می آورند لذت ببرند.
برج منارا کی ال واقع در تپه های بوکیت نناس دارای ارتفاع حدود 420 متری می باشد و در سال 1994 احداث شده است. گردشگران تور کوالالامپور می توانند از نقاط مختلف شهر، این برج زیبا را به نظاره بنشینند. همچنین برج منارا دارای یک رستوران گردان می باشد که چشم انداز خوش منظری از شهر را نمایش می دهد. 

نظرات مردم درباره بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

فریماه 31 تیر 97
4
به نظر من کل ایران بهتر از 100 تا بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور می ارزه چیه همش ساخت و ساز جدید هیچ چیز باستانی ندارند
درج نظر