بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور


یکی از کهن ترین مساجد مالزی که نزد گردشگران تور کوالالامپور بسیار محبوب است، مسجد جامع کوالالامپور می باشد. این مسجد زیبا در محل الصاق رود کلانگ و رود گومباک ساخته شده است. این مسجد 3 گنبد دارد که ارتفاع گنبد اصلی حدود 20 متر می باشد.

یکی از جاذبه های گردشگری بی نظیر شهر کوالالامپور باتو کیو می باشد که به غار میمون ها نیز شهرت دارد. این جاذبه که حدود 270 پله دارد، در سال 1881 میلادی کشف شد.

قلعه فورموسا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور است که در ایالت مالاکا قرار دارد. این قلعه که به سبک اروپایی طراحی شده است، در زمانی که منطقه مالاکا تحت استعمار پرتغال بود، در این منطقه بنا گشت.

موزه نگارا که یک نمونه دیگر از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور می باشد، یک موزه ملی است. این موزه 4 گالری اصلی دارد که از این تعداد، 2 گالری در طبقه همکف و 2 گالری در طبقه اول واقع شده است. گردشگران تور مالزی هنگام ورود به موزه نگارا می توانند از تماشای نقاشی روی دیوارها که فرهنگ کشور مالزی را به نمایش در می آورند لذت ببرند.

برج منارا کی ال واقع در تپه های بوکیت نناس دارای ارتفاع حدود 420 متری می باشد و در سال 1994 احداث شده است. گردشگران تور کوالالامپور می توانند از نقاط مختلف شهر، این برج زیبا را به نظاره بنشینند. همچنین برج منارا دارای یک رستوران گردان می باشد که چشم انداز خوش منظری از شهر را نمایش می دهد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

نظرات کاربران

فریماه 31 تیر 97
4
به نظر من کل ایران بهتر از 100 تا بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور می ارزه چیه همش ساخت و ساز جدید هیچ چیز باستانی ندارند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور کوالالامپور نوروز 99
7 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
1 فروردین - 9 فروردین

تور مالزی 14 بهمن 98
6 شب
ماهان
ندا پرواز
14 بهمن - 21 بهمن

تور کوالالامپور 14 بهمن 98
6 شب
ماهان
گردشگر زمان
14 بهمن - 21 بهمن

تور مالزی14 بهمن 98
6 شب
ماهان
تفریحات سیمالیان
14 بهمن - 20 بهمن

تور کوالالامپور4 اسفند 98
7 شب
ماهان
گلبرگ سیر
4 اسفند - 12 اسفند

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
کهن آکام پارسیان
23 اسفند - 6 فروردین

تور مالزی زمستان 98
7 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
4 اسفند - 17 اسفند

تور کوالالامپور زمستان 98
7 شب
ماهان
پارمیس سیر پارس
29 دی - 8 بهمن

تور مالزی بهمن و اسفند 98
7 شب
ماهان
همیشه سفر
4 اسفند - 12 اسفند

تور مالزی 14 بهمن 98
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
14 بهمن - 21 بهمن