برترین مراکز خرید امارات

با توجه به این که امروزه گردشگران زیادی کشور امارات را برای سفر انتخاب کرده و اغلب برای خرید نیازمند اطلاعاتی درباره مراکز خرید آن هستند، قصد داریم در این مقاله از سایت لحظه به معرفی برترین مراکز خرید امارات پرداخته و مختصر شرحی از هر یک در اختیار گردشگران و کاربران عزیز قرار دهیم.
مرکز خرید دبی مال (Dubai Mall)
مرکز خرید دبی مال که یکی از بزرگ ترین مراکز خرید دنیا است، در کشور امارات و شهر دبی واقع شده است. این مرکز خرید که در سال 2008 میلادی تاسیس شده است، دارای مساحت بیش از 55 هکتار می باشد. دبی مال دارای بیش از 1200 فروشگاه، 120 رستوران، 22 سینما، پارکینگی به ظرفیت 13000 ماشین و هتلی با 200 اتاق لوکس می باشد. این مرکز خرید طبق آمار به دست آماده در هفته میزبان بیش از 740000 مسافر تور دبی می باشد.
یکی دیگر از برترین مراکز خرید امارات، مرکز خرید امارات مال است. این مرکز خرید نیز در شهر دبی و در مساحتی حدود 22 هکتار واقع شده است. امارات مال در سال 2005 میلادی در خیابان شیخ زاید دبی احداث شده است. این مرکز خرید دارای بیش از 590 فروشگاه، 90 رستوران، زمین بازی، سینما، تئاتر، هتل 5 ستاره و غیره می باشد.
یاس مال نیز در زمره برترین مراکز خرید امارات قرار گرفته و در شهر ابوظبی واقع شده است. این مرکز خرید در سال 2014 میلادی و در مساحتی حدود 232 هزار متر مربع ساخته شده است. یاس مال دارای بیش از 350 فروشگاه، 60 رستوران، فود کورت، کافه، بستنی فروشی و سینما می باشد. همچنین این مرکز خرید امکانات تفریحی بسیاری از جمله بخش ادونچر اچ کیو، شبیه ساز پرواز دریم ارو، زمین بازی فان ورکس و پینت بال در نظر گرفته که همواره مورد توجه گردشگران تور ابوظبی قرار گرفته است.
مرکز خرید ابن بطوطه یکی از معروف ترین مراکز خرید امارات است که در سال 2005 میلادی در شهر دبی افتتاح شده و دارای وسعتی در حدود 125 هکتار می باشد. ابن بطوطه دارای بیش از 250 مغازه، 20 سالن تئاتر و سینما، حدود 55 کافه و رستوران و همچنین یک پارکینگ به مساحت 4600 متر مربع می باشد.
مرکز خرید دیره سیتی سنتر (City Centre Deira)
یکی دیگر از مراکز خرید معروف شهر دبی، مرکز دیره سیتی سنتر است که در سال 1995 میلادی احداث شده و تا به امروز آماده خدمت رسانی به گردشگران تور امارات بوده است. دیره سیتی سنتر که دارای مساحتی در حدود 12 هکتار است، از امکاناتی همچون بیش از 300 مغازه، حدود 10 سینما، 30 رستوران و یک پارکینگ اختصاصی بزرگ برخوردار می باشد.
فستیوال سیتی نیز از جمله برترین مراکز خرید امارات است و بین گردشگران تور دبی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این مرکز خرید که در سال 2007 میلادی افتتاح شده است، دارای وسعتی در حدود 260 هزار متر مربع و بیش از 600 فروشگاه بوده و از امکانات رفاهی و تفریحی متعددی همچون رستوران، فود کورت، سینما، زمین بازی 6000 متری، تعدادی کافی شاپ، هتل، باشگاه گلف، پیست دوچرخه و غیره برخوردار می باشد.
یکی از معروف ترین و محبوب ترین مراکز خرید بین گردشگران تور ابوظبی، مرکز خرید مارینا است که در سال 1985 میلادی با مساحتی حدود 12.2 هکتار، در شهر ابوظبی احداث شده است. این مرکز خرید بزرگ دارای امکانات و تجهیزات مختلفی همچون بیش از 400 فروشگاه، تعدادی رستوران، پارکینگ، خدمات ویژه معلولین، خدمات تاکسی و غیره می باشد.
در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا مختصر اطلاعاتی درباره برترین مراکز خرید امارات در اختیار کاربران سایت قرار دهیم، امیدواریم این اطلاعات در سفرتان با تور امارات مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره برترین مراکز خرید امارات

ترانه 7 تیر 97
1
برترین مراکز خرید امارات تقریبا همه رو شامل میشه به خصوص وقتی که آفر میزنن می تونید جنسای خوب و با قیمت مناسب بخرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما