امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید مارینا

مرکز خرید مارینا

اگر عاشق خرید کردن هستید، ابوظبی شهر رویا های شماست. آنقدر شهر ابوظبی مرکز خرید دارد که برای دیدن همه آنها باید چندین روز وقت بگذارید. یکی از معروف ترین مراکز خرید در شهر ابوظبی مرکز خرید مارینا است. این مرکز خرید با فواره های موزیکال، سقفی که شبیه سقف سالن مدرسه هاگواتر (مدرسه جادوگری در کارتون هری پاتر) است و پرچم بزرگ امارت که در قسمت ورودی قرار دارد و صد و بیست و سه متر ارتفاع دارد. این پرچم، بلند ترین پرچم دنیا می باشد. می توان این مرکز خرید را به دلیل فواره های آبی موزیکالی که دارد، یکی از جاذبه های گردشگری ابوظبی نیز محسوب کرد.
روبروی مرکز خرید مارینا بلوار ساحلی کورنیش قرار دارد که از آنجا شروع شده و تا شش کیلومتر در امتداد ساحل شنی ابوظبی کشیده شده است. به گردشگران تور ابوظبی پیشنهاد میشود بعد از خرید در این فروشگاه، گشت و گذار را نیز از همین جا شروع کنند.
مرکز خرید مارینا محل جذب بسیاری از تجار ایرانی و عرب محسوب میشود. این مرکز خرید به دلیل تنوع بسیار در کالا، هر ساله گردشگران بسیاری را جذب میکند.
این مرکزخرید دارای فروشگاه های بزرگ می باشد و همچنین برند های منحصر به فرد و معروفی را نیز در خود جای داده است. اگر به دنبال مارک های معروف برای خرید لباس و سایر نیازهای خود هستید، حتما ازاین فروشگاه دیدن کنید. این فروشگاه بزرگ علاوه بر برند های مختلف، انواع ساعت، کیف و کفش، لباس های زینتی و همچنین طلا و جواهر نیز در آن وجود دارد.
مرکز خرید مارینا دارای رستوران های متفاوتی است که بعد از یک خرید طولانی می توانید در آنجا خستگی در کنید و یک وعده غذایی لذیذ و سالم در آنجا میل کنید.
این مرکز خرید در مرکز شهر ابوظبی قرار دارد و به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار نزدیک است و می توانید به راحتی و از طریق مترو به آنجا بروید.

نظرات مردم درباره مرکز خرید مارینا

پریا 29 آذر 96
0
من به مرکز خرید مارینا رفتم خیلی قشنگه
درج نظر