مرکز خرید فستیوال سیتی

فستیوال سیتی که شهر جشنواره دبی نیز نامیده می شود، یک منطقه تجاری، مسکونی و تفریحی واقع در شهر دبی است. فستیوال سیتی به "شهری در شهر دیگر" مشهور گردیده است. این منطقه وسیع ترین منطقه چند کاربردی در خاورمیانه است که امکانات رفاهی زیادی از قبیل مراکز تفریحی، هتل، مدرسه و محل تحصیل، موقعیت کار، زمین گلف، تعدادی رستوران و کافی شاپ و حدود ششصد فروشگاه برای شرایط بهتر زندگی در این مکان فراهم گردیده است.
در فستیوال سیتی، یک مرکز خرید بزرگ و پربازدید به نام مرکز خرید فستیوال سیتی مشغول به فعالیت است که در این منطقه از شهرت زیادی برخوردار است. این مرکز خرید نزد گردشگران تور دبی محبوبیت زیادی داشته و هر ساله تعداد زیادی از توریست ها از مرکز خرید فستیوال سیتی بازدید می کنند. از جمله فروشگاه های مرکز خرید فستیوال سیتی می توان به ایکیا دبی، پاریس گالری و الفلک اکسپرس اشاره کرد. در مرکز خرید بزرگ فستیوال سیتی شما هر لباسی با هر مارکی که بخواهید می توانید پیدا کنید. این پاساژ و مرکز خرید جوانب مختلف نیازهای بازدیدکنندگان رو فراهم می کند و تعداد زیادی رستوران و فودکورت دارد. همچنین این مرکز خرید دارای سینما نیز می باشد که شما گردشگران تور دبی در صورت تمایل می توانید از آن بهره ببرید.
تنها نقصی که بازدیدکنندگان برای این مرکز خرید همیشه یادآور می شوند این است که دسترسی به مترو ندارد و این مسئله رفت و آمد را کمی دشوار می کند. آب نمای مرکز خرید فستیوال سیتی در فصل زمستان جلوه خاص و زیبایی را به این پاساژ می بخشد. این پاساژ در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شب و در روزهای پنجشنبه و شنبه از ساعت 10 صبح تا 12 نیمه شب باز می باشد. مساحت کلی این مرکز خرید در حدود 230 هزار متر مربع می باشد و یک زمین بازی حدود 6 هزار متری دارد که مجهز به بازی های هیجان انگیز می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید فستیوال سیتی

سیدی 27 شهریور 97
3
مرکز خرید فستیوال سیتی بیش تر اوقات آفر های باور نکردنی میزنه که خرید کردنش بی نهایت به صرفه هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر