هوشمند سازی جزیره کیش

اخیراً هوشمند سازی جزیره کیش و ایجاد یک جزیره هوشمند به یکی از اهداف سازمان ‏منطقه آزاد کیش تبدیل شده است که برای رسیدن به این هدف ایجاد زیر ساخت های ‏مناسب، بی سیم و با سیم در این جزیره ضروری می باشد. 
اولین قدم برای هوشمند سازی جزیره احداث حدود 85 کیلومتر فیبر نوری در آن می ‏باشد که در حال حاضر حدود 20 کیلومتر فیبر نوری احداث شده است.
خوب است بدانید هزینه لازم برای هوشمند سازی جزیره کیش حدود 12 میلیارد تومان ‏برآورد شده است.
از دیگر اقداماتی که برای هوشمند سازی جزیره کیش در نظر گرفته شده است توسعه تله ‏کیش می باشد که این اپراتور تصمیم دارد در 10 سال آینده خدمات خود را تا سطح ‏‎4g‎‏ ‏و ‏‎5g‎‏ ارتقا دهد تا امکانات زیر ساختی بی سیم در جزیره فراهم شود.
اگر در سال های اخیر با تور کیش سفر کرده باشید احتمالاً با اپلیکیشن آی کیش آشنا ‏هستید این اپلیکیشن در راستای هوشمند سازی کیش و با هدف ارائه خدمات بهتر به ‏گردشگران تور کیش تولید شده است. فراگیر شدن استفاده از اپلیکیشن آی کیش باعث ‏حذف واسط گری در ارائه خدمات جزیره به گردشگران می باشد که این امر موجب ‏کاهش نرخ و افزایش کیفیت خدمات می شود.
لازم به ذکر است از دیگر اهداف و الویت های سازمان منطقه آزاد کیش ساخت شهر ‏خلاق است. شهر خلاق در سازمان یونسکو تعریف های وسیعی در ابعاد مختلف دارد که ‏یکی از این ابعاد مدیا آرت یا هنر های رسانه ای می باشد.
‏ همچنین خوب است بدانید که برای آگاه سازی و آشنایی با توانمندی های داخلی و ‏خارجی هوشمند سازی و بسترسازی برای استفاده از این توانایی ها قرار است نمایشگاه ‏هایی به همت شرکت فروغ انکار در جزیره کیش برگزار شود.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هوشمند سازی جزیره کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.