بهترین تفریحات سن پترزبورگ

📅 بروزرسانی : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 518
 ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین تفریحات ‏سن پترزبورگ را به کاربران سایت لحظه آخر و همچنین گردشگران تور سن پترزبورگ ‏معرفی کنیم. 
شب های سفید سن پترزبورگ
یکی از بهترین تفریحات سن پترزبورگ جشنواره وایت نایت یا شب های سفید سن ‏پترزبورگ می باشد که یک فستیوال جهانی و هنری است و هر سال در این شهر ‏توریستی برگزار می شود. 
جشنواره شب های سفید سن پترزبورگ برنامه های جذاب و تفریحی بسیاری را در خود ‏جای داده است که برخی از آن ها عبارتند از اجرا اپرا توسط بهترین خوانندگان روسیه، ‏اجرا انواع رقص های کلاسیک، برگزاری جشن بادبان های سرخ و غیره. 
لازم به ذکر است که شب های سفید سن پترزبورگ از اوایل خرداد ماه شروع و تا اوایل ‏تیر ماه ادامه دارد همچنین خوب است بدانید فستیوال وایت نایت یکی از بزرگترین ‏جشن های شهر سن پترزبورگ است و گردشگران زیادی هر ساله تنها با هدف شرکت در ‏این جشنواره با تور سن پترزبورگ به این شهر سفر می کنند. 
یکی دیگر از بهترین تفریحات سن پترزبورگ باغ وحش لنینگراد می باشد که در پارک ‏الکساندرا و بخش پتروگراد قرار گرفته است.
اگر قصد سفر با تور روسیه یا تور سن پترزبورگ را دارید باید بدانید که باغ وحش لنینگراد ‏دومین باغ وحش بزرگ کشور روسیه محسوب می شود. این باغ وحش امکانات زیادی ‏نظیر انواع رستوران ها و کافه ها، محل برگزاری کنسرت های موسیقی و سیرک را در خود ‏جای داده است که گردشگران تور سن پترزبورگ می توانند از تمامی آن ها بهره ببرند. 
از حیواناتی که در این مجموعه نگهداری می شوند می توان به اورانگوتان، فیل آفریقایی، ‏مورچه خوار، زرافه، شیر، کرگدن، خرس و پلنگ اشاره کرد. گردشگرانی که با تور سن ‏پترزبورگ سفر می کنند می توانند ساعات خوشی را در این باغ وحش سپری کرده و به ‏تفریح بپردازند. 
پارک آبی پیترلند
بزرگ ترین و بهترین پارک آبی کشور روسیه در شهر سن پترزبورگ واقع شده است و ‏اغلب گردشگرانی که با تور سن پترزبورگ به این شهر سفر می کنند به این پارک آبی رفته ‏و از تفریحات موجود در آن لذت می برند. 
در مجموعه پارک آبی پیترلند که یکی از بهترین تفریحات سن پترزبورگ می باشد ‏امکانات تفریحی و رفاهی بسیاری به گردشگران ارائه می شود برخی از این امکانات ‏عبارتند از انواع رستوران های روسی و بین المللی، استخر ویژه کودکان، کافی شاپ، سینما ‏هفت بعدی، هتل لوکس و مجلل پیترلند. 
اگر به مجموعه پارک آبی پیترلند بروید می توانید در استخر هایی با عمق 7 متر در کنار ‏ماهی ها و موجودات دریایی به غواصی مشغول شوید که تجربه ای بی نظیر می باشد ‏همچنین خوب است بدانید که در این پارک آبی می توانید بهترین تفریحات آبی دنیا را ‏تجربه کنید. 
قایق سواری در رودخانه سن پترزبورگ: 
شهر سن پترزبورگ به شب های پر شور معروف است و یکی از بهترین تفریحات سن ‏پترزبورگ قایق سواری شبانه در رودخانه سن پترزبورگ محسوب می شود. 
در هنگام قایق سواری گردشگران می توانند از دیدن پل های متعددی که بر روی رودخانه ‏وجود دارد همچنین منظره بی نظیر شهر سن پترزبورگ لذت ببرند. قایق های تفریحی ‏رودخانه سن پترزبورگ امکانات زیادی نظیر اجرای موسیقی زنده دارند که به همین سبب ‏از محبوبیت زیادی در میان گردشگران تور سن پترزبورگ برخوردار هستند. 
امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شود. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22300-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%86-%D9%BE%D8%AA%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D9%88%D8%B1%DA%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به بهترین تفریحات سن پترزبورگ