شب های سفید سن پترزبورگ

📅 بروزرسانی : ۹ خرداد ۱۳۹۶ بازدید : 172
یکی از جذاب ترین سرگرمی های روسیه شب های سفید سن پترزبورگ یا به عبارت دیگر جشنواره وایت نایت، یک فستیوال هنری و بین المللی است که هر ساله در سن پترزبورگ روسیه برگزار می شود. این جشنواره شامل برنامه هایی اعم از: اجرا موسیقی اپرا توسط خوانندگان مطرح روسی و موسیقی زنده، رقص باله کلاسیک و برنامه هایی است که توسط رقصنده ها ی بین المللی، خواننده ها و نوازندگان روسی اجرا می شود. جشن بادبان سرخ از جذاب ترین و مشهور ترین برنامه های این جشنواره است. این مراسم یکی ازبزرگترین گردهمایی سالانه است که نزدیک به یک میلیون نفر در این مراسم شرکت می کنند. این مراسم توسط شهرداری سن پترزبورگ برنامه ریزی و اجرا می شود. شب های سفید سن پترزبورگ از اوایل خرداد ماه شروع می شود و در تیر ماه به پایان می رسد. تقریبا هر شب اپرا، باله و کنسرت های کلاسیک در سالن تئاتر این شهر برگزار می شود. مجموعه این مراسم ها عموما عصر از ساعت 5 یا 6 به بعد آغاز می شوند ولی امکان دارد در برخی شرایط ساعت 12 تا 14 بعدازظهر نیز شروع شوند. اغلب بلیت های این فستیوال یک ماه قبل از شروع فصل گردش به دلیل بالا بودن متقاضی به فروش می رسد.

بسیاری از کنسرت ها در این فصل به علت آب و هوای مناسب در فضای باز برگزار می شوند که بسیار برای گردشگران تور روسیه جالب به نظر می رسند. علاوه بر برنامه های موسیقی و رقص شبانه ، اجراهای زنده و آتش بازی ها ، هنگام باز شدن پل های متحرک نیز بسیار جذاب و تماشایی می باشد. همچنین جشن ها و کارنوال های بسیاری در شب های سفید سن پترزبورگ برگزار می شود که بیشتر در نزدیکی پترهوف به اجرا در می آیند. در این جشنواره ها افراد مشهور همانند بازیگران، با پوشیدن لباس کاترین و پتر، رویداد های تاریخی را به نمایش می گزارند. به طور کلی این جشنواره در فضای باز اجرا می شود همچنین در نزدیکی میدان معروف اسکوار ستاره های مشهور، موسیقی اجرا می کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/103-%D8%B4%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%86-%D9%BE%D8%AA%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D9%88%D8%B1%DA%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به شب های سفید سن پترزبورگ