باغ وحش لنینگراد

📅 بروزرسانی : ۷ فروردین ۱۳۹۷ بازدید : 287
شهر سن پترزبورگ به دلیل جاذبه های بی نظیری که در دل خود جای داده، همواره یکی از محبوب ترین تورها را در کشور روسیه دارد. یکی از این جاذبه ها باغ وحش لنینگراد می باشد که در پارک الکساندر در قسمت پتروگراد قرار دارد. باغ وحش لنینگراد در سال 1865 به واسطه 2 طرفدار حیوانات (سوفیا و ژولیوس گراهارد) بازگشایی شد. بعد از باغ وحش مسکو، این جاذبه دومین باغ وحش بزرگ روسیه به حساب می آید. در باغ وحش لنینگراد 2 هزار حیوان از حدود 400 گونه جانوری وجود دارد.
کلیه ی سازه ها و امکانات این باغ به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته که به 2 بخش مجزای تجاری و باغ وحش تقسیم شده است. این باغ وحش مجهز به امکاناتی مانند رستوران می باشد که گردشگران تور سن پترزبورگ می توانند از آن بهره ببرند. همچنین کنسرت گروه های کر و ارکستر و سیرک نیز در این مکان برگزار می گردد که توریست های تور سن پترزبورگ را به وجد می آورد. در این باغ وحش حیواناتی از قبیل: اورانگوتان، فیل آفریقایی، مورچه خوار و زرافه وجود دارد. افزایش سودآوری این مکان موجب افزایش تعداد حیوانات می گردد.
روست، کسی که باعث گسترش این باغ وحش شد، در سال 1897 این مکان را ترک کرد و از آن به بعد این باغ رکود پیدا کرد و نهایتا در سال 1909 بازدید از آن متوقف شد. این مکان تا سال 1918 شرایط مناسبی نداشت تا این که جزء اموال ملی محسوب شد و عملیات بازسازی آن آغاز شد. باغ وحش لنینگراد در جنگ جهانی دوم آسیب زیادی را متحمل شد ولی با این حال ساکنان شهر در این اوضاع هم به فیل های گرسنه غذا می رساندند. مردم شهر وقتی که فیل در بمباران هوایی کشته شد، لباس عزا به تن کردند. باغ وحش ها از جمله مکان هایی هستند که به طور خانوادگی می توان از آن بازدید کرد، پس شما گردشگران تور روسیه می توانید به همراه فرزندان خود از این منطقه دیدن کنید. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23291-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D9%88%D8%AD%D8%B4-%D9%84%D9%86%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به باغ وحش لنینگراد