شگفت انگیزترین آبشارهای ژاپن

📅 انتشار : 1397/02/04 📅 بروزرسانی : 1397/02/04 بازدید : 1818
ژاپن جزء کشورهایی به حساب می آید که هر گردشگری لازم است حداقل یک بار از جاذبه ها و مکان های دیدنی آن بازدید کند. این کشور طبیعتی زیبا و بکر دارد که سال ها مورد توجه هنرمندان زیادی از سراسر کشور بوده است و آن ها در آثار خود از طبیعت و معماری این کشور الهام می گرفتند. یکی از این جاذبه ها شگفت انگیزترین آبشارهای ژاپن می باشد. آبشار شیرایتو یکی از مقدسات گروه فوجی می باشد که نزد این گروه احترام بسیاری دارد. این آبشار در سال 2013 در سازمان جهانی یونسکو به عنوان میراث جهانی ثبت گردید. شگفت انگیزترین آبشارهای ژاپن دارای ارتفاع 20 متری و عرض 200 متری می باشد.
 
آبشار شیرایتو
 
آبشارهای شیرایتو به صورت مجموعه آبشارهایی در کنار هم قرار گرفته که نمای بسیار زیبایی را به رخ گردشگران تور ژاپن می کشد. این آبشار که در جوار کوه و پنج دریاچه فوجی واقع شده، جلوه ی خاصی به محیط اطراف خود بخشیده است. زیبایی منحصر به فرد آبشار شیرایتو به نحوه ی سرازیر شدن آب چشمه از آتشفشان سمبلیک این ناحیه بر می گردد که به تصاویری از هنرنمایی اسب ها شباهت دارد و صحنه ای بی همتا و چشم نواز را برای گردشگران تور ژاپن نمایان می سازد. توریست ها و گردشگران تور ژاپن می توانند این جلوه های زیبا و بی نظیر را از روی پلی که در کنار آبشار شیرایتو تعبیه شده به مناظره بنشینند و از آن لذت ببرند. وجود این آبشار خوش منظر باعث تعادل آب و هوای این منطقه گشته است.
شیرایتو
 
صدای سرازیر شدن آب ها که به کف دریاچه می ریزد همواره گوش نواز بوده و آرامشی وصف نشدنی را به گردشگران تور ژاپن القا می کند. آبی که به رودخانه می ریزد چنان زلال و شفاف است که سنگ های کف آن کاملا قابل رویت است و نمای بسیار زیبایی دارد. در اطراف این آبشار درختان سر به فلک کشیده ای وجود دارد که زیبایی این آبشار را دو چندان نموده است و هر گردشگر ایرانی که به این منطقه سفر می کند طبیعت زیبای شمال ایران برایش تداعی می شود. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.8 از 5 | از 101 کاربران به شگفت انگیزترین آبشارهای ژاپن