جنگلی که در آن سنگ روییده است

📅 انتشار : 1396/10/28 📅 بروزرسانی : 1402/08/23 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 1043
اگر اولین بارتان هست که جنگل  شیلین را می بینید شاید باور نکنید که در دنیا همچنین جنگلی با درختان سنگی وجود داشته باشد اما به دور از واقعیت نیست و همچین جنگلی در چین وجود دارد که تمام بینندگان را در دنیا مجذوب خود کرده است. در ادامه ی مقاله گردشگران عزیز را با جنگلی که در آن سنگ روییده است بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
جنگل سنگی
 
 

جنگل شیلین

جنگل شگفت انگیز شیلین در قسمت جنوب غربی چین درست در فاصله ی 85 کیلومتری شهر کونمینگ در استان یونان واقع شده که مساحت کلی آن حدودا 350 کیلومتر مربع می باشد.

این جنگل حیرت انگیز که از جاذبه های گردشگری چین به شمار می رود سالانه میزبان بازدید کنندگان تور چین است. تمامی قسمت های این جنگل از سنگ های استالاکتیک که شبیه به درختان سنگی است که قدمت آن ها به 270 میلیون سال پیش باز می گردد پس به دور از ذهن که می گویند جنگلی که در آن سنگ روییده است.
 
 
جنگلی روییده از سنگ
 
 
تمامی درختان سنگی جنگل شیلین ارتفاعی حدود 30 متر به بالا دارند. امروزه این جنگل منحصر به فرد تحت پوشش پارک ملی شیلین قرار گرفته که شامل 7 منطقه است. بومیان این منطقه افسانه ها و داستان های زیادی در مورد این جنگل نقل می کنند که تا کنون به درستی هیچ کدام از این افسانه ها دست نیافتند.
جنگل شیلین در سال 1984 میلادی شناخته شد و از آن پس گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان برای تماشای آن به چین سفر کردند به طوری که آمار آن بالغ بر 10 میلیون گردشگر می باشد.
 
 
جنگل سنگیس
 
 
همان طور که قبل تر گفته شد افسانه های زیادی در مورد این جنگل گفته شده و مردم چین این جنگل را مقدس می دانند. اگر روی سنگ ها را نگاه کنید شکل های مختلفی از حیوانات و انسان ها را خواهید دید.
از معروف ترین افسانه ها بر می گردد به آشیما دختری زیبا که به دلیل نرسیدن به عشقش تبدیل به ستون در میان جنگل درختان شد.
 
 
جنگل ینگ شده
 
 

تصاویر جنگل شیلین

 
جنگل های زیبا
 
جنگل های ژاپن
 
جنگل های چین
 
زیبایی های جنگل
 
جنگل شیلین
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.8 از 5 | از 102 کاربران به جنگلی که در آن سنگ روییده است