امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک لومپینی بانکوک

پارک لومپینی بانکوک

پارک لومپینی بانکوک یکی از زیبا ترین پارک های بانکوک به شمار می رود که محل مناسبی برای دور بودن از شلوغی و آسایش و لذت بردن از طبیعت سرسبز نیز می باشد که در چند سال اخیر توجه بسیاری از گردشگران و اهالی این شهر را به خود جذب کرده است.در ادامه به معرفی بیش تر پارک لومپینی بانکوک می پردازیم.
 
 
پارک لومپینی مکان مناسبی برای آرامش و  استشمام هوای تازه در میان شلوغی و لمس خنکی هوا در زیر سایه درختان نیز می باشد.مساحت این پارک در بانکوک نیم میلیون متر مربع و زیستگاه جانوران و گیاهان مختلفی است.
قدمت این پارک از نظر تاریخی به زمان 1920 میلادی باز می گردد و همچنین به عنوان نمایشگاه دستی گل ساخته شده است گرچه این هدف هیچ وقت تحقق نیافت اما به مکان مناسب برای گذراندن اوقات فراغت مردم بانکوک و همچنین مکان مناسبی برای گردشگران تور بانکوک تبدیل شده است که مردم در آن مشغول به نرمش ، دویدن ، ایروبیک و دیگر تفریحات می باشند.
 
 
همه ی اهالی بانکوک از افراد مسن گرفته که برای تمرین تای چی آمده اند تا کودکانی که در کنار دریاچه مشغول بازی و تنفس هوای تازه هستند طرفدار این پارک می باشند.بازدید کنندگان در این پارک می توانند انواع گیاهان کمیاب را مشاهده کنند گیاهانی که این پارک را به پارک جنگلی تبدیل کرده است.از دیگر دیدنی های این پارک سوسمار های آن می باشد که به صورت آزادانه در پارک می گردند.
بهترین زمان بازدید از پارک آبی سیام اول صبح و غروب می باشد ، توجه داشته باشید آخر هفته ها این پارک مملو از خانواده هایی است که برای گذراندن تعطیلی به این پارک می آیند.از تفریحاتی که در این پارک وجود دارد می توان به قایقرانی و باشگاه در فضای باز اشاره کرد.
 
 
قابل توجه گردشگران تور بانکوک ، می توانید قبل از غروب در کلاس های رایگان ایروبیک شرکت کنند ، همچنین در پارک لومپینی بانکوک زمین بسکتبال وجود دارد که این امکان را به شما می دهد در این زمین بازی کنید.در بیش تر روز های یکشنبه ارکستر کلاسیک و موسیقی جاز به صورت رایگان برای عموم برگزار می گردد.
 

نظرات مردم درباره پارک لومپینی بانکوک

شهرام 27 دی 97
1
پارک لومپینی بانکوک خوراک ایرانیاس. بری بساط پیکنیک رو پهن کنی کتلت بزنی :)))
فروغ 23 مهر 96
4
پارک لومپینی بانکوک یکی از دیدنی ترین های بانکوک هست
درج نظر