امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک آبی سیام

پارک آبی سیام

همیشه پارک های آبی در هر کشوری جزو تفریحات هیجان انگیز آن کشور به حساب می آید. پارک آبی سیام واقع در بانکوک یکی از بزرگ ترین و هیجان انگیز ترین پارک های موجود در تایلند است که طی این سال ها مورد استقبال گردشگران تور بانکوک قرار گرفته است. پارک آبی سیام دارای بخش های گوناگونی می باشد که در این جا می توان مقدار کمی از هیجان آن ها را توصیف کرد که برای لمس آدرنالین بالا می بایست به بانکوک سفر کرد.
بخش اول  2 استخر آب بزرگ برای کودکان و بزرگسالان طراحی شده که دور تا دور آن با صندلی های مخصوص حمام آفتاب و سایه بان تزیین شده. در حوض استخر کودکان چند غریق نجات برای حفاظت از کودکان وجود دارد که خیالتان از بابت کودکان دلبندتان راحت می باشد. برای کسانی که علاقه به شنا کردن دارند آب تمیز و شفاف پارک آبی سیام بسیار مناسب می باشد.

بخش دوم دارای سرسره های بسیار بلند و پیچ در پیچ است که حس دلهره ، هیجان و ترس را یک جا به شما می دهد. در واقع برای کسانی که علاقه به تفریحات هیجان انگیز و متفاوت دارند سر خوردن بر روی این سرسره ها با شدت آب فراوان می تواند بهترین تجربه برایشان باشد. در فصل تابستان که گردشگران تور بانکوک زیاد هستند برای استفاده از هر کدام می بایست دقایقی تو صف باشید و استفاده چند باره نا ممکن است. اگر به شلوغی عادت ندارید می توانید صبح زود به این پارک آبی بروید و از وسایل بازی به راحتی و بدون صف استفاده کنید.
در بخش سوم تعدادی بوفه، رستوران و کافه وجود دارد که پس از تفریح ، شنا و گشت و گذار می توانید بر روی صندلی های نرم و راحت استراحت کنید و یک غذای بسیار خوشمزه و لذیذ میل کنید. منوی رستوران های این مجموعه بسیار کامل شامل: انواع غذاهای دریایی، فست فود، ساندویچ، پیتزا، انواع کباب، دسرهای شیرین و نوشیدنی های خنک بین المللی می باشد که قیمت های این خوراک ها از 7000 تومان تا 60000 تومان متغیر است و کیفیت غذاها بسیار عالی می باشد.

همچنین فروشگاهی در ضلع غربی پارک آبی سیام وجود دارد که مجهز به انواع وسایل ورزشی، مایو، عینک، کلاه، حوله، کرم ضد آفتاب و ... می باشد. به ظور کلی برای لذت بردن از امکانات پارک آبی سیام یک روز کامل وقت بگذارید و از تفریح در این مجموعه لذت ببرید. پارک آبی از ساعت 7 صبح تا 7 عصر برای گردشگران تور بانکوک فعالیت دارد.
درج نظر