سفر به تایپه

قبل از هر چیزی بدانید که تایپه پایتخت تایوان می باشد و شاید تا به حال نام آن به گوشتان نخورده باشد اما کسانی که سفر به تایپه داشته اند زیبایی های آن را به درستی درک می کنند. در این بخش قصد داریم شما را با چند نکات از سفر به تایپه بیش تر آشنا نماییم.


مسافران تور تایوان اگر قصد سفر به تایپه را دارند بهتر است با برخی از نکات آن آشنا شوند تا بتوانند سفر خوب و همچنین با برنامه ریزی شده ای را تجربه کنند.
مکانی مناسب برای اقامت:
یکی از مهم ترین نکات سفر به تایپه انتخاب صحیح و درست هتل می باشد، با توجه به این که به طور کلی آب و هوای تایپه مرطوب است بیش تر هتل های آن با گذشت زمان دیگر برای اقامت مسافران مناسب نمی باشد. همچنین به اقامتگاه هایی که فاقد تابلوی هتل است به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

گشت و گذار به وسیله تاکسی، اتوبوس و مترو:
اگر از گردشگرانی هستید که به سیستم حمل و نقل عمومی علاقه دارید می توانید به راحتی از سیستم حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو استفاده نمایید.در تمامی مترو ها و اتوبوس های تایپه نشانه ها و نقشه ها به زبان انگلیسی وجود دارد که می توانید مسیر خودتان را جست و جو کنید. قابل توجه گردشگران تور لحظه آخری که می خواهند با تاکسی جا به جا شوند بدانند که هزینه ی تاکسی در تایوان ارزان است منتهی بیش تر رانندگان تاکسی زبان انگلیسی صحبت نمی کنند به همین خاطر می بایست آدرس مقصد مورد نظرتان را به زبان چینی روی کاغذ به همراه خود داشته باشید.

جاذبه های دیدنی تایپه:
اگر قصد دارید طی سفر به تایپه از مکان های تاریخی بازدید نمایید حتما زمانی را برای بازدید از چشمه های آب گرم، مزارع چای و همچنین پارک های تایپه بگذارید.گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما