پارک ساحلی ال ممرز

یکی از پارک های دیدنی دبی ، پارک ساحلی ال ممرز می باشد که در زمینی به مساحت 106 هکتار ساخته شده است و شامل فضا هایی نظیر کلبه های خصوصی مخصوص اجاره ، سایت کباب پزی ، بوفه های مواد غذایی ، استخر شنا ، تالاب های امن ، ساحل حفاظت شده ، اجرای موسیقی زنده در تمامی طول روز ، قطار بازی مخصوص سرگرمی کودکان و دیگر امکانات تفریحی و رفاهی پارک ساحلی الممرز را به یکی از جاذبه های گردشگری پر طرفدار تبدیل کرده است.
 
 
یکی از ویژه گی های منحصر به فرد پارک ساحلی ال ممرز دارا بودن 5 ساحل طولانی با برج های مراقبت که توسط چندین نگهبان کنترل می شود.این پارک ساحلی دیدنی در تور دبی دارای ورودی های مختلفی نیز می باشد که بازدید کنندگان از قسمت های مشخص شده می توانند وارد پارک شوند.
پارک ساحلی ال ممرز به دلیل پوشش گیاهی و درختان فراوان با دیگر پارک های دبی تمایز دارد ، به طور کلی این پارک دارای 1600 نهال درخت خرما ، بیش از 6000 نوع درخت های بوته ای و بیش از 300 نهال درخت نارگیل در این پارک کشت شده است و همچنین حدود 55.000 متر مربع از مساحت این پارک چمن کاری نیز شده است.
 
 
پارک های دبی ساحلی ال ممرز دارای قسمت های زیر می باشد :
سایت کباب پز  : در قسمت ساحل شماره 5 مجموعه ای مختلف از کباب پز های مدرن ، کوره ای و صندلی و چتر برای استفاده کنندگان در نظر گرفته اند.
استخر های شنا : این پارک ساحلی دارای یک استخر شنای بسیار بزرگ است که برای کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده و همچنین دارای آفتاب گیر های ، صندلی ، بوفه ، دوش و تعدادی غریق نجات مجهز شده است.
پارک (شله) : این قسمت از پارک مخصوص و vip نیز می باشد مه می توانید خانه های ییلاقی مدرن با تهویه مطبوع ، قسمت پخت و پز کباب و دوش را نیز از مسئول پارک اجاره کنید.
بازی ها : در اطراف پارک وسایل بازی مختلفی از جمله کالسکه های مدرن ، پرش از ارتفاع و صخره نوردی برای کودکان و بزرگسالان گذاشته شده است که می توانید از آن ها استفاده و هیجان را تجربه در این پارک تجربه کنید.
آمفی تئاتر وبرج : در نزدیکی ساختمان اداری و دروازه ی ورودی انفرادی آمفی تئاتر قرار دارد که میزبان جشنواره های موسیقی مختلفی نیز می باشد و همچنین در مرکز اصلی پارم یک برج هشت متری طراحی و ساخته شده است که بازدید کنندگان می توانند به این قسمت بروند و از قسمت بالا ویژه گی پارک ساحلی را مشاهده کنند.
اسنک بار ها و ورودی های پارک : به طور کلی این پارک ساحلی دارای 3 درب ورودی نیز می باشد که دو تای آن مخصوص عموم و یک ورودی آن مخصوص اتومبیل است.ظرفیت پارکینگ خارجی این پارک 1200 اتومبیل و پارکینگ خارجی 460 اتومبیل نیز می باشد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما