پارک های دبی

 
 
1. پارک ساحلی ممرز :
اگر قصد پیک نیک همراه با ورزش های آبی را دارید پارک ساحلی ممرز پیشنهاد خوبی برایتان می باشد. پارک ساحلی ممرز یکی از محبوب ترین پارک های شهر دبی به شمار می رود که دارای مکانی برای بازی کودکان ، قسمتی برای پختن غذا ، فضای سبز برای نشستن و استراحت کردن ، قطار بزرگ ، پلاژ دریا ، استخر و جت اسکی در فضایی به مساحت 150 هکتاری که همه این ها می تواند روز خوبی را برای شما بسازد. همچنین این پارک دارای قسمت VIP هم می باشد.
پارک ساحلی ممرز در 5 کیلومتری بندرگاه همریه واقع شده است ورودی پارک  برای هر نفر 5 درهم و 30 درهم به ازای هر ماشین هزینه ورودی دارد. قیمت بلیط استخر این پارک ساحلی برای کودکان 5 درهم و بزرگسالان 10 درهم می باشد که از ساعت 8 صبح تا 10 شب همه روزه باز می باشد البته روز های چهارشنبه کلا مخصوص بانوان می باشد که می توانند کودکان زیر 8 سال را به همراه خود بیاورند.
 
 
2. پارک زعبیل :
اگر قصد رفتن به پارک های ساحلی را ندارید پارک زعبیل پیشنهاد خوبی برایتان می باشد. این مکان یکی از زیبا ترین پارک های دبی به شمار می رود که دارای فضای سرسبز وسیع ، زمین ورزشی و زمین گلف می باشد. مچنین از دیگر امکانات این پارک می توان به سالن تئاتر با گنجایش 20000 صندلی ، مرکز برگزاری نمایشگاه  سالن نمایش سینمای  IMAX نیز می باشد به تعبیری دیگر به دلیل داشتن فضای نمایشگاهی که دارد در میان مردم و گردشگران تور دبی محبوبیت زیادی دارد.
 
 
3. پارک ساحلی پالم جمیرا :
یکی دیگر از پارک های دبی ، پارک ساحلی جمیرا با مساحت 13 هکتاری در سال 1989 ساخته و به روی عموم باز شد.به جرات می توان گفت این پارک ساحلی یکی از محبوب ترین پارک های دبی از نظر گردشگران تور دبی محسوب می شود.
این پارک در خیابان جمیرا واقع شده است که دارای فضای بازی برای کودکان ، امکان استفاده از ساحل و دریا ، سالن های نمایش مخصوص تئاتر و زمین های بازی می باشد.

نظرات مردم درباره پارک های دبی

دنیا 13 آبان 97
4
پارک های دبی زیبا و دیدنی هستند من که خیلی خوشم اومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای دبی

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
3 فروردین - 12 فروردین

تور دبی 16 اسفند 98
4 شب
ماهان
ندا پرواز
16 اسفند - 20 اسفند

تور دبی نوروز 99
5 شب
Air Arabia Airline
اوج ماندگار
29 اسفند - 12 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
اسطوره بیستون
27 اسفند - 7 فروردین

تور دبی اسفند 98
3 شب
ماهان
سامان پرواز
9 اسفند - 16 اسفند

تور دبی نوروز 99
4 شب
ماهان
ریماگشت
3 فروردین - 8 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
اوج ماندگار
29 اسفند - 10 فروردین

تور دبی اسفند 98
3 شب
ایران ایر
اسطوره بیستون
10 اسفند - 21 اسفند

تور دبی 8 فروردین 99
4 شب
Air Arabia Airline
کهن آکام پارسیان
8 فروردین - 12 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ایران ایر
اوج ماندگار
27 اسفند - 10 فروردین