امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به پارک های دبی

پارک های دبی

در سراسر دبی پر از پارک های سرسبز و دیدنی می باشد که پیشنهاد خوبی برای استراحت و دوری از زندگی شهری است به همین دلیل در میان مردم بسیار محبوب می باشد.این پارک ها مکانی کناسب برای پیک نیک ، بازی کودکان نیز می باشد. از پرطرفدار ترین پارک های دبی می توان به پارک خور دبی ، پارک های شهر ساحلی جمیرا ، پارک صفا ، پارک مشرف ، پارک الممزر و دیگر پارک های کوچک عمومی در اختیار مردم و گردشگران تور دبی قرار گرفته است.
 
 
1. پارک ساحلی ممرز :
اگر قصد پیک نیک همراه با ورزش های آبی را دارید پارک ساحلی ممرز پیشنهاد خوبی برایتان می باشد. پارک ساحلی ممرز یکی از محبوب ترین پارک های شهر دبی به شمار می رود که دارای مکانی برای بازی کودکان ، قسمتی برای پختن غذا ، فضای سبز برای نشستن و استراحت کردن ، قطار بزرگ ، پلاژ دریا ، استخر و جت اسکی در فضایی به مساحت 150 هکتاری که همه این ها می تواند روز خوبی را برای شما بسازد. همچنین این پارک دارای قسمت VIP هم می باشد.
پارک ساحلی ممرز در 5 کیلومتری بندرگاه همریه واقع شده است ورودی پارک  برای هر نفر 5 درهم و 30 درهم به ازای هر ماشین هزینه ورودی دارد. قیمت بلیط استخر این پارک ساحلی برای کودکان 5 درهم و بزرگسالان 10 درهم می باشد که از ساعت 8 صبح تا 10 شب همه روزه باز می باشد البته روز های چهارشنبه کلا مخصوص بانوان می باشد که می توانند کودکان زیر 8 سال را به همراه خود بیاورند.
 
 
2. پارک زعبیل :
اگر قصد رفتن به پارک های ساحلی را ندارید پارک زعبیل پیشنهاد خوبی برایتان می باشد. این مکان یکی از زیبا ترین پارک های دبی به شمار می رود که دارای فضای سرسبز وسیع ، زمین ورزشی و زمین گلف می باشد. مچنین از دیگر امکانات این پارک می توان به سالن تئاتر با گنجایش 20000 صندلی ، مرکز برگزاری نمایشگاه  سالن نمایش سینمای  IMAX نیز می باشد به تعبیری دیگر به دلیل داشتن فضای نمایشگاهی که دارد در میان مردم و گردشگران تور دبی محبوبیت زیادی دارد.
 
 
3. پارک ساحلی پالم جمیرا :
یکی دیگر از پارک های دبی ، پارک ساحلی جمیرا با مساحت 13 هکتاری در سال 1989 ساخته و به روی عموم باز شد.به جرات می توان گفت این پارک ساحلی یکی از محبوب ترین پارک های دبی از نظر گردشگران تور دبی محسوب می شود.
این پارک در خیابان جمیرا واقع شده است که دارای فضای بازی برای کودکان ، امکان استفاده از ساحل و دریا ، سالن های نمایش مخصوص تئاتر و زمین های بازی می باشد.

نظرات مردم درباره پارک های دبی

دنیا 13 آبان 97
4
پارک های دبی زیبا و دیدنی هستند من که خیلی خوشم اومد
درج نظر