کلوب شانگریلا گرجستان

📅 بروزرسانی : ۴ شهریور ۱۳۹۶ بازدید : 2825

از تفریحات جذابی که امروزه مورد استقبال گردشگران تور گرجستان قرار گرفته است وجود کلوب های متعدد و تفریحات شبانه در آن هاست. کلوب شانگریلا گرجستان از بهترین کلوب های موجود در گرجستان است که به صورت 24 ساعته آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران خود می باشند. شانگریلا مجلل ترین و شیک ترین کلوب گرجستان با خدمات بی نظیر کارکنان، طراحی و دکوراسیون با شکوه مجموعه ای منحصر به فرد در یکی از منطقه های تاریخی شهر تفلیس، پل صلح قرار گرفته است که استفاده از امکانات ویژه این کلوب قوانین خاص خود را دارد و همچنین ترانسفر رفت و برگشت از محل اقامتتان تا کلوب را داراست.

کلوب شانگریلا گرجستان دارای انواع بازی های کارتی ، ماشین اسلات با استانداردهای روز دنیا می باشد. از دیگر ویژگی های این کلوب می توان به داشتن پارکینگ اختصاصی رایگان، اینترنت بدون سیم و خدمات کرایه ماشین با راننده اشاره کرد. در این مجموعه بی نظیر یک رستوران بین المللی با انواع غذاهای دریایی، کبابی، پیش غذا، دسر و نوشیدنی های خنک بین المللی می باشد که می توانید یک روز کامل خود را در این کلوب شگفت انگیز بگذرانید.

به شما گردشگران عزیز تور گرجستان پیشنهاد می کنیم قوانین ورود به کلوب شانگریلا گرجستان را فراموش نکنید زیرا که اگر به قوانین احترام نگذارید و آنها را رعایت نکنید از ورود شما به کلوب جلوگیری می شود. این مقررات شامل نکات زیر می باشد:

1- محدودیت سنی دارد یعنی افراد زیر 18 سال اجازه ورود به کلوب و افراد زیر 21 سال اجازه بازی در این مجموعه را ندارند.

2- با لباس های راحتی نظیر شلوارک و دمپایی اجازه ورود ندارید.

3- برای کلیه افرادی که برای بار اول به کلوب شانگریلا گرجستان می آیند به همراه داشتن پاسپورت الزامی است.

 4- ورودی رایگان می باشد.

5- کلوب به صورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل آماده ی خدمت رسانی به گردشگران عزیز تور گرجستان می باشد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره کلوب شانگریلا گرجستان

شاه نظری شهریور 1397
24 نفر پسندیدند
تو کلوب شانگریلا گرجستان خیلی برنامه های خوب و مهیجی برگزار می کنند من که یک شب از سفرم رو به بازدید از کلوب شانگریلا گرجستان اختصاص دادم

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/2165-%DA%A9%D9%84%D9%88%D8%A8-%D8%B4%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 107 کاربران به کلوب شانگریلا گرجستان