هزینه سفر به آتن

یونان کشور بسیار زیبایی است که پایتخت آن آتن می باشد. این شهر مملو از زیبایی و شگفتی می باشد که هر بیننده ای را مسحور خود می کند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به آتن شرح دهیم تا گردشگران بتوانند با داشتن اطلاعات کافی به این شهر زیبا سفر کنند.
هزینه سفر به آتن بخش های مختلفی را شامل می شود: هزینه حمل و نقل، هزینه خورد و خوراک، هزینه اقامت و هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری.
*هزینه حمل و نقل
حمل و نقل در این شهر به واسطه تراموا، اتوبوس و مترو انجام می شود. بلیط هایی که گردشگران تور آتن می توانند به این منظور تهیه کنند عبارت است از:
-بلیط تک: 1 یورو
-بلیط روزانه: 3 یورو
-بلیط 3 روزه: 20 یورو
*هزینه خورد و خوراک
هزینه خورد و خوراک در این شهر نسبتا مناسب می باشد و گردشگران تور یونان با پرداخت هزینه ای معقول می توانند از غذاهای محلی و دلچسب این شهر لذت ببرند. رستوران های موجود در مناطقی که جاذبه های گردشگری کم تری دارند، طبیعتا ارزان تر بوده و صرف کردن غذا در آن ها مقرون به صرفه تر می باشد.
صرف غذا در یک رستوران معمولی حدود 14 یورو هزینه دارد. همچنین در فست فودهای این شهر با پرداخت حدود 8 یورو می توانید غذایی دلچسب میل کنید. قیمت غذا در رستوران های لوکس آتن نیز حدود 15 یورو می باشد.
*هزینه اقامت
یکی از مهم ترین بخش های هزینه سفر به آتن مبحث اقامت و اسکان می باشد. گردشگران تور آتن می توانند برای اسکان در این شهر از هاستل ها، آپارتمان ها و هتل ها بهره ببرند. قیمت هاستل های این شهر در حدود 20 یورو و قیمت آپارتمان تقریبا 60 یورو می باشد. هتل های آتن نیز بسته به کیفیتی که دارند قیمت های متفاوتی دارند. هزینه اقامت در هتل های معمولی حدود 100 یورو است.
*هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری
این شهر برای آن دسته از گردشگران تور آتن که به تاریخ و جاذبه های تاریخی علاقه مند هستند، بسیار دلپذیر می باشد. برخی از جاذبه های این شهر و قیمت بلیط آن ها به شرح زیر می باشد:
-معبد زئوس المپیا: 12 یورو
-آگورا: 4 یورو
-پارتنون: 12 یورو
-موزه آکروپلیس: 5 یورو
-موزه ملی باستان شناسی: 7 یورو
-موزه بناکی: 6 یورو 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به آتن
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
پاکدین 1 آبان 1397
0
هزینه سفر به آتن بدون هزینه ی اقامت حدودی چقدر هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری