امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به آتن

هزینه سفر به آتن

یونان کشور بسیار زیبایی است که پایتخت آن آتن می باشد. این شهر مملو از زیبایی و شگفتی می باشد که هر بیننده ای را مسحور خود می کند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به آتن شرح دهیم تا گردشگران بتوانند با داشتن اطلاعات کافی به این شهر زیبا سفر کنند.
هزینه سفر به آتن بخش های مختلفی را شامل می شود: هزینه حمل و نقل، هزینه خورد و خوراک، هزینه اقامت و هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری.
*هزینه حمل و نقل
حمل و نقل در این شهر به واسطه تراموا، اتوبوس و مترو انجام می شود. بلیط هایی که گردشگران تور آتن می توانند به این منظور تهیه کنند عبارت است از:
-بلیط تک: 1 یورو
-بلیط روزانه: 3 یورو
-بلیط 3 روزه: 20 یورو
*هزینه خورد و خوراک
هزینه خورد و خوراک در این شهر نسبتا مناسب می باشد و گردشگران تور یونان با پرداخت هزینه ای معقول می توانند از غذاهای محلی و دلچسب این شهر لذت ببرند. رستوران های موجود در مناطقی که جاذبه های گردشگری کم تری دارند، طبیعتا ارزان تر بوده و صرف کردن غذا در آن ها مقرون به صرفه تر می باشد.
صرف غذا در یک رستوران معمولی حدود 14 یورو هزینه دارد. همچنین در فست فودهای این شهر با پرداخت حدود 8 یورو می توانید غذایی دلچسب میل کنید. قیمت غذا در رستوران های لوکس آتن نیز حدود 15 یورو می باشد.
*هزینه اقامت
یکی از مهم ترین بخش های هزینه سفر به آتن مبحث اقامت و اسکان می باشد. گردشگران تور آتن می توانند برای اسکان در این شهر از هاستل ها، آپارتمان ها و هتل ها بهره ببرند. قیمت هاستل های این شهر در حدود 20 یورو و قیمت آپارتمان تقریبا 60 یورو می باشد. هتل های آتن نیز بسته به کیفیتی که دارند قیمت های متفاوتی دارند. هزینه اقامت در هتل های معمولی حدود 100 یورو است.
*هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری
این شهر برای آن دسته از گردشگران تور آتن که به تاریخ و جاذبه های تاریخی علاقه مند هستند، بسیار دلپذیر می باشد. برخی از جاذبه های این شهر و قیمت بلیط آن ها به شرح زیر می باشد:
-معبد زئوس المپیا: 12 یورو
-آگورا: 4 یورو
-پارتنون: 12 یورو
-موزه آکروپلیس: 5 یورو
-موزه ملی باستان شناسی: 7 یورو
-موزه بناکی: 6 یورو 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به آتن

پاکدین 1 آبان 97
0
هزینه سفر به آتن بدون هزینه ی اقامت حدودی چقدر هست ؟
درج نظر