بهترین زمان سفر به کرابی

شهر کرابی واقع در کشور تایلند، یکی از زیبا ترین شهر های این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح به این شهر سفر می کنند. گردشگران تور کرابی قبل از سفر خود باید از بهترین زمان سفر به کرابی مطلع شوند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به کرابی در اختیار شما قرار دهیم.
بطور کلی آب و هوای کرابی استوایی و گرم بوده و دمای هوا تقریبا در تمام فصل های سال بالای 30 درجه سانتی گراد می باشد. خنک ترین ماه های سال در این شهر نوامبر تا مارس بوده، در این ماه های رطوبت موجود در هوا کمتر شده و دمای هوا در شب ها تا 20 درجه سانتی گراد پایین می آید. همچنین گرمترین ماه های سال در این شهر فوریه تا آوریل است، در طول این ماه ها دمای هوای بالای 35 درجه سانتی گراد می باشد. در بین ماه های ژوئن تا اکتبر بارش باران در کرابی بیشتر می شود، گردشگران تور کرابی جالب است که بدانند میانگین بارش سالانه در این شهر در حدود 2 هزار میلی متر می باشد.
گردشگران تور کرابی لازم است بدانند که بهترین زمان سفر به کرابی را می توان فصل های زمستان و پاییز دانست. در این دو فصل آب و هوای شهر زیبای کرابی مناسب بوده و گرما شدید نمی باشد. همچنین ماه های نوامبر تا مارس شلوغ ترین فصل گردشگری کرابی می باشند و هزینه ها در طول این ماه ها در این شهر افزایش می یابد. گردشگران تور تایلند بهتر است که فصل بارانی را برای سفر به این شهر انتخاب نکنند، اما در طول این فصل هزینه سفر به تایلند بسیار کاهش یافته و بهترین زمان برای سفری کم هزینه می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به کرابی

سعیدی 6 مرداد 97
2
بهترین زمان سفر به کرابی مهر ماه هست که بارش باران ها توی کرابی کمتر میشه و بهتر می تونید تمام تفریحات رو انجام بدید
درج نظر