امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به تایلند

هزینه سفر به تایلند

تایلند یکی از کشورهای زیبای آسیا می باشد که دارای سواحل و جزیره های شگفت انگیز بوده و همچنین یکی از کشورهای ارزان آسیا به شمار می رود. هزینه سفر به تایلند، هزینه زیادی نیست. اما قبل از شروع سفر خود بهتر است هزینه های تقریبی که در مقصد خود خواهید داشت را بدانید، تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای سفر به یاد ماندنی خود داشته باشید. هم اکنون با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد این سفر در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه اقامت
گردشگران تور تایلند اگر اهل سفر باشند، میتوانند کلبه هایی که در سال 2017 بازسازی شده و به قیمتی حدود 8 دلار اجاره داده میشود را پیدا کنند. اگر در بانکوک یا جزایر گران تر از این جزیره باشید، حدود 20 دلار باید برای یک اتاق دو تخته ارزان هزینه کنید. این قیمت ها معمولا همراه با صبحانه است. در این کشور هتل های ستاره دار و گران هم پیدا می شود که بستگی به سلیقه شما گردشگران عزیز و گرامی تور تایلند دارد.
هزینه غذا
گردشگرانی که به این کشور سفر میکنند، می توانند هزینه غذا را در هزینه سفر به تایلند خود کاهش دهند. در تایلند غذاهای خوشمزه ای مثل پد تای و همچنین اسپیرینگ رولز را می توانید با پرداخت یک دلار بخرید و با خرید آن، یک وعده غذایی کامل داشته باشید. اگر در یک جای توریستی خارج از بانکوک باشید، برای یک رستوران خارجی باید هزینه بیشتری پرداخت کنید که این هزینه بین سه تا پنج دلار است.
هزینه ورود به جاذبه های گردشگری معروف
تایلند جاذبه های زیادی مثل عبادتگاه ها، قصر بزرگ و همچنین آیوتایا دارد. بازدید از، بعضی از این مکان های گردشگری رایگان است. اما در بعضی از مکان ها مثل قصر بزرگ هزینه ورودی بیست و یک دلار میباشد که باید آن را بپردازید و همچنین برای هر یک از عبادتگاه ها نیز باید دو دلار پرداخت کنید.
هزینه حمل و نقل در تایلند
در هزینه سفر به تایلند، حمل و نقل بسیار راحت است و گردشگران تور تایلند، برای رفتن به بسیاری از جاذبه های گردشگری، به راحتی می توانند از مترو استفاده کنند. اگر در تایلند میخواهید از تاکسی استفاده کنید، از خودروهایی که تاکسی مترو دارند استفاده کنید. به این دلیل که این تاکسی ها هزینه کمتری برای شما دارند.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به تایلند

سارا 30 مهر 97
4
هزینه سفر به تایلند به طور متوسط چقدر در میاد ؟تور ترکیبی تایلند منظورم هست
درج نظر