بهترین زمان سفر به قبرس

قبرس دارای آب و هوای مدیترانه ای ای و تابستان های گرم و طولانی دارد که از اواسط مه تا اواسط اکتبر ایت هوای  گرم و تابستانی ادامه دارد. زمستان های قبرس از ماه های دسامبر تا فوریه می باشد و همچنین این دو فصل با پاییز و بهار کوتاه از یکدیگر جدا می شود.
در فصل تابستان دمای هوا در قبرس بالا و آسمان بدون ابر و صاف می باشد اما در مناطق ساحلی نسیم و باد های مطبوعی می وزد. همچنین در این فصل در مناطق کوهستانی رعد و برق و همراه با ، بارش باران می باشد.
فصل زمستان هم آب و هوا ملایم و همراه با ، بارش برف و باران در نواحی کوهستانی می باشد و می توان گفت نسبتا آب و هوا در این فصل خوب و به تعبیری بهترین فصل سفر به قبرس است. قابل توجه گردشگران تور قبرس ، این کشور روز های آفتابی زیادی دارد به طور میانگین 6 ساعت در روز آفتابی بوده حتی در ماه های دسامبر و ژانویه آفتاب های طولانی مدت را مشاهده می کنید.
فصل گردشگری و بهترین زمان سفر به قبرس از ماه آوریل تا اکتبر ادامه دارد.در این فصل ها برای رزرو هتل و رزرو پرواز در این فصل ها راحت و تمامی رستوران ها و مراکز تفریحی باز می باشد.
کردشگران تور قبرس سعی کنند از سفر در ماه گرم آگوست اجتناب کنند و یا اگر مجبور هستید در ماه های تابستانی به قبرس سفر کنید قبل از سفر خود مطمئن شوید  محل اقامتی که انتخاب کرده اید دارای تهویه مطبوع و دارای سیستم خنک کننده باشد.
به طور کلی بهترین زمان سفر به قبرس از نظر گردشگران ، دوچرخه سواران ، دوستداران طبیعت فصل بهار می باشد در این فصل هوا صاف و آسمان ملایم است و ارتفاعات سرسبز ، رودخانه های پر آب و گل های وحشی زیادی را خواهید دید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به قبرس

تارا 29 مهر 97
3
بهترین زمان سفر به قبرس کی می باشد ؟ چه زمانی رو شما پیشنهاد می کنید ؟
درج نظر