هزینه سفر به ونیز

سفر به شهر رویایی و خوش منظر ونیز، هزینه های مختلفی را در پی دارد که در این مقاله قصد داریم به آن ها بپردازیم. پیش از هر توضیحی لازم است اشاره کنیم که واحد پول کشور ایتالیا یورو می باشد. همان طور که می دانید، بخشی از هزینه سفر به ونیز مربوط به تهیه ویزای توریستی می شود که قبل از سفر باید آن را تهیه کنید.
*هزینه حمل و نقل
بخشی از هزینه سفر به ونیز مربوط به حمل و نقل می باشد. گردشگران تور ونیز برای حمل و نقل در سطح شهر، می توانند از اتوبوس های آبی واپرتو و یا تاکسی استفاده کنند. استفاده از این اتوبوس ها با داشتن کارت هایی مخصوص امکان پذیر است که در انواع مختلفی وجود دارند:
-7 روزه 60 یورو
-3 روزه 40 یورو
-2 روزه 30 یورو
-1 روزه 20 یورو
اگر برای رسیدن به مقصد عجله دارید و می خواهید از تاکسی استفاده کنید، باید بدانید که قیمت پایه آن 10 یورو بوده و به ازای هر یک کیلومتر مبلغ 2/70 یورو باید به آن اضافه کنید.
*هزینه اقامت
به طور کلی سطح قیمت ها در شهر ونیز بالا می باشد. برای اقامت در این شهر می توانید از هال ها و آپارتمان ها بهره ببرید که قیمت های حدودی آن ها به شرح زیر می باشد:
-هتل های لوکس و باکیفیت: تا 280 یورو
-هتل های رده متوسط: تا 155 یورو
-هتل های ارزان قیمت: تا 63 یورو
قیمت آپارتمان در این شهر بین 520 تا 1325 یورو می باشد که گردشگران تور ونیز در صورت تمایل می توانند از آن ها بهره ببرند.
*هزینه خورد و خوراک
یکی دیگر از بخش های هزینه سفر به ونیز مربوط به خورد و خوراک در این شهر می شود. گردشگران تور ایتالیا باید بدانند که هزینه صرف یک وعده غذا در رستوران های ارزان قیمت ونیز 15 یورو، در رستوران های رده متوسط 35 یورو و در رستوران های لوکس 70 یورو می باشد. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر