رستوران حسن آقا

📅 انتشار : 1396/02/27 📅 بروزرسانی : 1401/12/02 بازدید : 581
معرفی
هتل‌ های اطراف
جاذبه‌ های اطراف

گاهی در سفر به کشورهای دیگر ممکن است هوس میل غذاهای ایرانی هوش از سر هر شخصی ببرد که این امر سبب می‌شود تا به دنبال یک رستوران ایرانی در شهرهای مختلف آن کشور باشیم. افراد حاضر در شهر آنتالیا نیز ممکن است میل به خوردن یکغذای ایرانی لذیذ داشته باشند که در این صورت می‌توانند به رستوران حسن آقا مراجعه کنند. رستوران حسن آقا آنتالیا یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین رستوران‌های ایرانی در آنتالیای کشور ترکیه است. بسیاری از افراد ایرانی ساکن در ترکیه و همچنین مسافرانی که به این کشور با تور آنتالیا از تهران سفر می‌کنند، می‌توانند به این رستوران با کیفیت سری زده و از غذا‌های بسیار خوشمزه این رستوران نهایت لذت را ببرید.

رستوران حسن آقا آنتالیا

معرفی رستوران حسن آقا

رستوران حسن آقا آنتالیا، غذا‌های با کیفیت و متنوعی همچون انواع کباب‌ها، کوفته و غذاهای گیاهی را برای میهمانان سرو می‌نماید. همان ‌طور که پیش از نیز ذکر کردیم این رستوران یکی از معروف‌ترین رستوران‌های کشور ترکیه است که از جمله امکانات این رستوران می‌توان به این موضوع اشاره کرد که به هنگام سرو غذا‌ها در شب، موسیقی زنده نیز پخش می‌نماید. از جمله خوش طعم‌ترین و معروف‌ترین غذاهای این رستوران می‌توان به پیاز اشاره کرد که محتویات این غذا شامل سیر، گردو، لوبیای پخته شده، روغن زیتون و پیاز می‌شوند. قیمت غذاهای این رستوران به نسبت سایر رستوران‌های ایرانی آنتالیا بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

آدرس رستوران

رستوران حسن آقا در آنتالیا در یکی از بهترین منطقه‌های این استان واقع شده و مسافران و گردشگران می‌توانند به آسانی به این رستوران دسترسی پیدا کنند. آدرس دقیق این رستوران به شرح زیر است:

ترکیه/ آنتالیا/ murat paşa babaros\ meskit sk\ no 17

غذاهای رستوران حسن آقا

هتل‌ های اطراف رستوران حسن آقا آنتالیا

در اطراف این رستوران با کیفیت هتل‌های بسیاری وجود دارند که مسافران و گردشگرانی که در این هتل‌ها اقامت دارند می‌توانند به راحتی به این رستوران دسترسی پیدا کنند. برخی از بهترین هتل‌های اطراف این رستوران شامل هتل ویند آف لارا، آی سی هتلز گرین پلاس، هتل کایا بلک، تایتانیک دلوکس گلف بلک می‌شوند.

بهترین رستوران های آنتالیا - میل کردن وعده‌های غذایی در رستوران‌های باکیفیت و بین‌المللی آنتالیا

جاذبه‌ های اطراف رستوران حسن آقا آنتالیا

در اطراف این رستوران جاذبه‌های بسیار زیادی وجود دارند که مسافران و گردشگران می‌توانند پس از بازدید از این جاذبه‌های طبیعی و گردشگری به این رستوران با کیفیت رفته و از طعم بی‌نظیر این غذا‌ها بهره ببرند. از جمله این جاذبه‌ها می‌توان به مسجد ییولی مناره، اسکله قدیمی آنتالیا، دروازه هادریان، آسپندوس و... اشاره کرد.

لذیذ بودن غذاها

کلام آخر

رستوران حسن آقا در آنتالیا یکی از بهترین رستوران‌ها در این استان است که غذای ایرانی سرو می‌نماید. بسیاری از ساکنان ایرانی کشور ترکیه و همچنین مسافران می‌توانند به این رستوران سری بزنند و از طعم غذاهای آن نهایت لذت را ببرند. همچنین وجودهتل‌ها و جاذبه‌های گوناگوندر اطراف این رستوران می‌تواند لذت میل کردن غذا را چند برابر کند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 102 کاربران به رستوران حسن آقا