رستوران حسن آقا

همه ما می دانیم مردمان ترکیه دارای ذائقه غذایی شبیه به ما ایرانی ها بوده و دارای غذاهای سنتی لذیذ و متنوع بسیاری می باشند. شاید بتوان گفت که یکی از دلایل علاقه ما فارسی زبانان به تور ترکیه و تور آنتالیا، لذت چشیدن همین غذاها می باشد. اما جالب اینجاست بهترین مکان برای صرف یک وعده غذایی لذیذ، رستوران های ساده محلی می باشند. گرچه رستوران های لوکس هم کیفیت خوبی ارائه می کنند اما رستوران های محلی همچون رستوران حسن آقا چیز دیگری هستند.

رستوران حسن آقا یکی از قدیمی ترین رستوران های سنتی در آنتالیا بوده که که قدمت احداث آن به سال 1989 بر می گردد. این رستوران دارای فضای سرپوشیده به همراه یک باغچه سرسبز و زیبا بوده و برای مشتریان خود ترکیبی از غذاهای سنتی ترکیه را با ادغام به سبک ایرانی طبخ می نماید. البته جدا از این ها حسن آقا غذاهای دریایی بی نظیری را هم برایتان می پزد که طمع آنها را هرگز فراموش نکنید.

همچنین این رستوران دنج و قدیمی، برای مشتریان خود موسیقی زنده سنتی اجرا می نماید، که به صورت متنوع با خوانندگانی گوناگون برگزار می گردد. البته برای لذت بردن از این اجرا ها می بایست تا شب هنگام صبر نمایید.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران حسن آقا

چنگیز 2 مهر 97
2
الان رستوران حسن آقا تو آنتالیا ایرانی هست و یا فقط اسم اون فارسی هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر