رستوران پدیده البرز

یکی از برترین رستوران های جزیره کیش که علاوه بر گردشگران تور کیش، در میان ساکنین جزیره از محبوبیت بالایی برخوردار است، رستوران پدیده البرز می باشد. این رستوران توانسته به صورت ثابت در صدر لیست برترین رستوران ها جزیره مانده و مشتریان ثابت پرو پا قرصی را برای خود نگه دارد.

رستوران پدیده البرز در قسمت شمال غربی جزیره جای گرفته و می توان گفت که فاصله نزدیکی تا دریا دارد. اما به صورت دقیق می توان گفت که در صفین، فاز خدماتی اف، خیابان نیلوفر، روبه روی رز دوم قرار گرفته است.

این رستوران که همه روزه به طبخ غذاهای ایرانی و سنتی می پردازد، قابلیت پذیرایی همزمان از 85 نفر را داشته و با طبخ غذاهای لذیذ، تجربه ای متفاوت را برای شما ثبت می نماید.

منوی رستوران پدیده البرز دارای آب و تاب های فراوانی نیست، اما تمامی غذا های آن زیر نظر بهترین سرآشپزان، با استفاده از مواد غذایی تازه و با کیفیت طبخ می شوند. درست است که غذاهای این رستوران همگی از طمع خاص و عالی برخوردار اند، اما می توان گفت که کباب های آن چیز دیگریست. کباب هایی با طمع خاص و لذیذ که مشابه اش را در هیچ کجای دیگر نمی توانید بیابید و به محز خوردن یک لقمه از آن، همچون قندی در دهانتان آب می شوند. همچنین شما می توانید در قسمت ذیل به مشاهده و مقایسه قیمت های لیست غذاهای این رستوران بپردازید.


ساعت کاری رستوران پدیده البرز همه روزه برای وعده ناهار از ساعت دوازده ظهر الی چهارده می باشد. از آن طرف و برای وعده شام، از ساعت هشت شب الی یازده و نیم در های رستوران به روی مشتریان باز شده و در چشم به هم زدنی تمامی میز ها پر می شوند. پس اگر زمانی قصد سفر به کیش به سرتان زده و خواستید طمع یک وعده غذایی لذیذ را بچشید، حتما سری به رستوران پدیده البرز بزنید اما محز احتیاط از قبل برای رزرو با شماره تلفن 07644434270 تماس حاصل فرمایید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران پدیده البرز
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
راشین 1 مهر 97
4
رستوران پدیده البرز واقعا مثل اسمش پدیده هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری