رستوران کاراف واین

📅 انتشار : 1396/06/20 📅 بروزرسانی : 1401/11/02 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 730
ویژگی‌ها
Menu
آدرس
جاذبه‌ها و هتل‌ها

رستوران کاراف در خانه قدیمی عثمانی واقع شده است. در این خانه قدیمی انواع تابلو‌ها و یادگاری‌های آن دوران تا به حال نگهداری می‌شود. رستوران کاراف واین آنتالیا به عنوان قدیمی‌ترین و همچنین یکی از بهترین رستوران‌های شهر آنتالیا شناخته می‌شود که در یک خانه قدیمی عثمانی بنا شده است. در واقع در زمان استفاده از امکانات این رستوران علاوه بر صرف غذا، می‌توانید مکان‌های تاریخی دیدنی شهر آنتالیا را نیز مشاهده کنید. این رستوران در سال ۲۰۱۳ افتتاح شد و در همان سال نیز مورد بازسازی قرار گرفت. در واقع این رستوران مخصوص شماست اگر جزء افرادی هستید که به تاریخ ترکیه علاقه‌مند بوده و به دنبال تست انواع نوشیدنی‌های مختلف با طعم‌های متفاوت می‌گردید.

رستوران کاراف

ویژگی‌های رستوران کاراف واین آنتالیا

در حقیقت این رستوران یک خانه ۱۲۰ ساله عثمانی است که با حفظ معماری و همچنین با مرمت و بازسازی آن در حال حاضر تحت عنوان یک رستوران بسیار معروف در حال ارائه خدمات است. در این خانه تابلو‌های بسیار زیبا و همچنین چندین شیء عتیقه وجود دارد. فضای بسیار زیبا و منحصر به فرد این رستوران و همچنین برگزاری موسیقی زنده و پخش برنامه‌های رادیویی از مهم‌ترین ویژگی‌های رستوران کاراف آنتالیا است. بسیاری از غذا‌های این رستوران به عنوان غذا‌های اصیل ترکی و فرنگی با ادویه‌های بسیار منحصر به فرد و خاص طبخ می‌شود.

تجربه سفری هیجان انگیز به شهر ساحلی ترکیه

منو کافه رستوران کاراف واین آنتالیا

در این رستوران انواع غذا‌های اصیل مانند استیک و انواع غذا‌های پنیری و دسر‌های خوشمزه به چشم می‌خورد. همچنین بر اساس نظرات کاربران غذا‌هایی مانند کباب ترکی و پاستای بسیار معروف‌ترین رستوران به عنوان خوشمزه‌ترین غذا‌های آن به شمار می‌آیند. هزینه غذا در این رستوران رنج متوسطی دارد. رستوران کاراف واین در کنار شهر قدیمی کالیچی قرار گرفته و در مجاورت برج ساعت واقع شده است. کالیچی در جنوب شهر آنتالیا و در کنار بندرگاهی قرار دارد. این شهر یک منطقه بسیار زیبا با کوچه‌های باریک و پرپیچ و خم است که به سبک عثمانی ساخته شده و از جاذبه‌ها و تفریحات کالیچی به شمار می‌آید.

منو کافه رستوران کاراف واین آنتالیا

نحوه دسترسی و آدرس رستوران کاراف واین

به دلیل اینکه این رستوران در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد، یکی از مناسب‌ترین رستوران‌هایی بوده که دارای دسترسی بسیار مناسبی از نظر تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی است. برای دسترسی به رستوران کاراف واین آنتالیا باید به مرکز شهر آنتالیا بروید. در واقع آسان‌ترین راه دسترسی به این رستوران استفاده از تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی است. توجه داشته باشید برای صرف غذا و نوشیدنی و همچنین به منظور عکس‌برداری و دیدن نورپردازی برج زیبای کالیچی می‌توانید به این رستوران مراجعه کنید و از تمامی امکانات آن استفاده نمایید.

رستوران کاراف واین

جاذبه‌ها و هتل‌های اطراف رستوران کاراف واین آنتالیا

یکی از مهم‌ترین هتل‌هایی که در مرکز شهر آنتالیا و در مجاورت این رستوران قرار دارد، هتل الیزا کالیچی است. این هتل در منطقه بندری آنتالیا قرار داشته و تا دریا فاصله‌ای حدود ۱۰۰ متر دارد. هتل الیزا کالیچی یک ساختمان بسیار قدیمی با قدمت ۲۳۰ ساله بوده که معماری آن مربوط به دوران عثمانی است. از مهم‌ترین جاذبه‌های اطراف رستوران کاراف واین می‌توان به برج کالیچی اشاره کرد. این برج که در نزدیکی این رستوران قرار گرفته است در شب فرصت بسیار مناسبی را برای عکس‌برداری از نورپردازی فوق‌العاده خود به وجود می‌آورد. در اطراف این رستوران و در مرکز شهر آنتالیا می‌توانید انواع جاذبه‌های دیدنی مانند دروازه هادریان که در سال ۱۳۰ میلادی بنا شده است را ببینید. همچنین کمی آن طرف‌تر شاهد مسجد مناره شکسته که در قرن دوم میلادی بنا شده است را مشاهده می‌کنید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.6 از 5 | از 100 کاربران به رستوران کاراف واین