شنا در کنار کروکودیل ها

در دنیا تفریحات هیجان انگیز و در عین حال خطرناکی وجود دارد که طرفداران خاص خودش را دارد یکی از این تفریحات شنا در کنار کروکودیل ها می باشد که هر کسی جرات تجربه ی آن را ندارد.در ادامه گردشگران عزیز با شنا در کنار کروکودیل ها و شرایط آن بیش تر آشنا خواهیم کرد.


مقصدی که امروز قصد داریم همراه کنندگان لحظه آخر را با آن آشنا کنیم قفس مرگ و یا همان قفس کروکودیل ها در استرالیا می باشد که بازدید کنندگان تور استرالیا با شنا در کنار کروکودیل ها به تعبیری چشم به چشم می شوند.
درست درون شهر داروین مکانی به نام Crocosaurus Cove ساخته اند که به بازید کنندگان خود این اجازه را می دهد که با تمساح ها ملاقات داشته باشند با این اوصاف آیا شما آن دسته از افرادی هستید که جرات تجربه قفس مرگ را داشته باشید ؟
قفس مرگ ، بیش از 200 کروکودیل دارد که در این جا می توانید از نزدیک به آنان غذا بدهید ، از آکواریوم کروکودیل ها دیدن و همچنین از نزدیک با آنان رو به رو شوید.
ما به آن دسته از گردشگران تور لحظه آخری که علاقه دارند ترس و هیجان رو تجربه کنند قفس مرگ داروین رو توصیه می کنیم.این قفسه یا محفظه 1.5 اینچی از جنس اکرلیک با قطر 4 سانتی متری و بسیار مقاوم می باشد.ماجراجویان را داخل مخزن آب شور می فرستند تا جایی که یک کروکودیل گرسنه منتظر شماست البته لازم به ذکر است که این محفظه ی شیشه ای بسیار مقاوم می باشد اما با این حال جای دندان های کروکودیل های گرسنه را مشاهده می کنید به دلیل این که کروکودیل ها با شیشه هیچ گونه آشنایی ندارند.
بازدیدکنندگان برای رو به رو شدن با کروکودیل ها می توانند کلا ، عینک و دوربین ضد آب به همراه خود ببرند.
این قفس در سال 2008 توسط استرالیایی ها ساخته و هزینه ی ساخت قفس حدود 53 میلیون دلار هزینه داشت البته این هزینه با در نظر گرفتن حقوق حیوانات در نظر گرفته شده است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز شنا در کنار کروکودیل ها
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری