بلند ترین درخت کریسمس دنیا

کریسمس که 12 روز است با تولد عیسی مسیح آغاز می گردد و یکی از مهم ترین روز های خارجیان به شمار می رود.در این روز درخت کریسمس را تزئین می کنند.بلند ترین درخت کریسمس دنیا یکی از سرگرمی های خارجیان می باشد و شاید برایتان جالب باشد که بلند ترین درخت کریسمس دنیا را بشناسید.


کریسمس در واقع 12 روز می باشد و با تولد مسیح شروع می شود ، این 12 روز در اروپا و آمریکا تعطیلات رسمی می باشد و همه ی مردم به شادی و تفریح می پردازند.کریسمس در بیش تر کشور ها از 25 دسامبر شروع و اما در بیش تر کشور ها که ساکنانش بیش تر مسیحیان ارتودوکس هستند کریسمس را از 7 ژانویه برگزار می کنند.اگر می خواهید کریسمس و حال و هوای آن بیش تر بشناسید لینک اشاره شده را لمس کنید.
از نماد های شاخص کریسمس درخت کاج و بابا نوئل است ، در این روز های کریسمس مردم درختان سرو ، کاج ، صنوبر و غیره را با وسایل و چراغ های رنگی تزئین می کنند.این درختان کریسمس هم به صورت دست ساز و مصنوعی هستند و هم به صورت طبیعی ، در مکان ها و شهر هایی که مردم نمی توانند درخت طبیعی پیدا کنند از درختان مصنوعی استفاده می کنند.
از قران 18 میلادی روی درختان شمع می گذاشتند تا بدرخشد اما با همه گیر شدن انرژی برق از لامپ های رنگی استفاده کردند البته گردشگران تور لحظه آخری توجه داشته باشند که علاوه بر چراغ های رنگارنگ از خرما ، ذرت بو داده ، آجیل ، شکلات و غیره برای تزئین درخت استفاده می کنند و در نهایت در بالا ترین نقطه ی درخت مجسمه ی فرشته و یا ستاره می گذارند که سمبل فرشته ی بیت لحم می باشد.
بلند ترین درخت کریسمس دنیا ، درخت صنوبری به ارتفاع 67.36 متر می باشد که در واشنگتن به مناسبت کریسمس تزئین شده است.لازم به ذکر است که این درخت در دسامبر سال 1950 میلادی به عنوان بلند ترین درخت طبیعی کریسمس شناخته شد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما