چند دیدنی زیبا لندن

مدار ArcelorMittal

این جاذبه لندنی با مساله ارتفاع گره خورده است. مجسمه ArcelorMittal که در واقع برج دیده بانی است یکی از سازه های زیبای لندن است که المپیک ۲۰۱۲ هم استفاده شده است. طراحان این سازه مدار مانند آنیش کاپور و سسیل بالموند هستند. گردشگران می توانند داخل این برج بروند و از بالای آن که ارتفاعی حدود ۸۵ متر دارد، پارک المپیک را تماشا کنند. قیمت بازدید از این برج حدود ۲۳ دلار است.

زیرآبی رفتن با کوسه ها

برخلاف نمونه های قبلی این بار دیگر با تجربه رفتن به زیر آب سرو کار داریم. می دانیم که رفتن به سطوحی پایین تر از سطح زمین مانند غارها و زیر دریاها به خودی خود تفریح و ماجراجویی بسیار هیجان انگیزی محسوب می شود. اما درباره زیر آبی رفتن با کوسه‌ها در شهری مانند لندن خیلی نگران نباشید، این تجربه در رودخانه تمز (Thames)  انجام نمی شود. بلکه در حقیقت این آکواریوم زندگی دریایی لندن است که بخش جدیدی پیدا کرده است که به زندگی واقعی زیر دریا شباهت بیشتری دارد. گردشگران در این آکواریوم می توانند در فاصله چند متری از ۱۵  کوسه غواصی کنند. البته بین انسان و کوسه یک شبکه توری مستحکم کشیده شده است. هزینه این تجربه حدود ۱۹۰ دلار با ورودی آکواریوم است.
Velodrome

این ساختمان که برای بازی های المپیک سال ۲۰۱۲ میلادی ساخته شده، بعد از اتمام بازیهای المپیک مانند سایر تاسیسات مرتبط با این رویداد تغییر کاربری داده و به یکی از جاذبه‌های گردشگری لندن نیز بدل شده است. از مسائل قابل ذکر در باره این بنا این است که این ساختمان از متریال بسیار بادوام و مستحکم ساخته شده و سیستم تهویه هوای طبیعی دارد که نیاز به دستگاه های تهویه هوا را از بین برده است. این ساختمان که برای انجام ورزش دوچرخه سواری ساخته شد در سال ۲۰۱۴ به روی عموم مردم باز شد و به عنوان یکی از یادگارهای المپیک لندن باقی ماند.

سفری ۹۰ دقیقه در طول تاریخ دشوار لندن

سیاه چال لندن بعد از این که به مدت نزدیک به ۴۰ سال توریست ها و گردشگران سراسر دنیا در خود جای داده و آن ها را با ترس آشنا کرد، حالا از محل قبلی خود تغییر مکان داده و در محلی جدید پذیرای گردشگران شده است. ضمن این که محل جدید شامل جلوه های جدیدی هم هست. این سیاه چال دوران سیاه لندن در طول تاریخ را به تصویر کشیده است که تور آن حدود ۹۰ دقیقه طول می کشد. بهای بلیت این تور حدود ۳۳٫۲۵ دلار است.
قلمرو ببرهای باغ وحش ZSL لندن

باغ وحش ZSL لندن اکنون گربه های بزرگی دارد که تماشای آنها از نزدیک بسیار هیجان انگیز است. در بخشی از این باغ وحش، قلمرو ببرها راه اندازی شده است. بهای ورودی باغ وحش ۳۵ دلار است.

Cutty Sark

این سازه، پدیده جدیدی نیست و در سال ۱۸۶۹ میلادی ساخته شده است. اما در سال ۲۰۰۷ میلادی یک آتش سوزی بزرگ صدمات بسیاری به این کشتی سریع السیر وارد کرد. پس از هزینه های زیاد برای بازسازی این کشتی، موزه آن در سال ۲۰۱۲ برای بازدید عموم بازگشایی شد. گردشگران می توانند از عرشه تا زیرزمین های این کشتی را از نزدیک بازدید کنند. بهای بلیت آن حدود ۱۹ دلار است.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور مشهد 12 مهر 99
4 شب
آتا آتا
آتا آتا
دانیار سفر پارسیان
12 مهر - 15 مهر

تور مشهد از تبریز 4 مهر 99
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
گردشگر زمان
4 مهر - 7 شهریور

تور قشم 1 و 2 مهر 99
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
معراج معراج
قصر شایان
2 مهر - 5 مهر

تور لحظه آخری زمینی مشهد 31 شهریور 99 (اقساطی)
2 شب
قطار ... قطار رجا
قطار ... قطار رجا
ندا پرواز
31 شهریور - 2 مهر

تور زمینی مشهد 4 مهر 99
2 شب
قطار ... قطار نورالرضا
قطار ... قطار نورالرضا
سیف گشت
4 مهر - 7 مهر

تور کیش 30 و 31 شهریور و 1 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
ایران ... ایران ایر تور
فرجام پرواز کیان
30 شهریور - 4 مهر

تور زمینی مشهد 31 شهریور 99 (اقساطی)
3 شب
قطار ... قطار بن ریل
قطار ... قطار بن ریل
پیام توسعه صبا
31 شهریور - 4 مهر

تور زمینی مشهد 6 مهر 99
3 شب
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
معراج گشت
6 مهر - 10 مهر

تور قشم 18 مهر 99
3 شب
آتا آتا
آتا آتا
ندا پرواز
18 مهر - 21 مهر

تور کیش 30 شهریور 99
3 شب
زاگرس زاگرس
ایران ... ایران ایر تور
دانیار سفر پارسیان
30 شهریور - 2 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما