بزرگ ترین برج ساعت دنیا

ساعت بیگ بن برای گردشگرانی که به لندن سفر کرده اند بسیار آشنا می باشد.بزرگ ترین برج ساعت دنیا ، ساعت بیگ بن نام دارد که نماد شهر لندن نیز می باشد.در ادامه گردشگران عزیز را با بزرگ ترین برج ساعت دنیا بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
گردشگران تور لحظه آخری در بسیاری از کارت پستال های این شهر تصاویر عکس بیگ بن را می بینند ، عظمت این برج باعث شده در هر فاصله ای از آن قرار بگیرید علاوه بر صدای زنگ عقربه های آن را خواهید دید.
بزرگ ترین برج ساعت دنیا در کاخی به نام وست مینستر در قسمت شمالی شرقی ساختمان پارلمان برتانیا قرار گرفته است اما در این میان شاید این سوال برایتان پیش بیاد که به چه دلیل نام آن را بیگ بن گذاشته اند.در واقع بیگ بن اسم زنگ سنگین وزنی است که در راس برج صدای بلندی از خود تولید می کند که بیش از 13 تن وزن دارد.
این کاخ که در حال حاضر پارلمان بریتانیا است ، ساختمانی بسیار با شکوه و بزرگ می باشد که معماری گوتیک نمای تاریخی زیبای به آن بخشیده است.در این منطقه ترکیب زیبایی از بنا های تاریخی و طبیعتی است که همه گردشگران را در نگاه اول به خود جذب می کند.واقع شدن ساعت بیگ بن و کاخ تاریخی در کنار رودخانه ی تایمز تصویر بی نظیری را به وجود آورده است.
برج بیگ بن هر یک ربع یکبار به صدا در می آید و صدای آن تا دور دست ها شنیده می شود.گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، این برج ساعت در چهار جهات خود 96 ارتفاع دارد و شاید تصور کنید این برج را یک ساعت ساز طراحی و ساخته است اما مطمئن باشید که این تصور اشتباهی است چرا که طراحی و عملکرد آن توسط یک وکیل انجام گردیده است.روی صفحه ی ساعت بیگ بن به زبان لاتین نوشته شده خدایا ، از ما و ملکه ویکتوریا محافظت کن.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما