سوغاتی های چین

کشور چین واقع در شرق قاره آسیا، یکی از بزرگترین و شلوغ ترین کشور های جهان می باشد. سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان به این کشور سفر کنند. گردشگران تور چین که قصد خرید سوغاتی برای نزدیکان خود را دارند لازم است اطلاعاتی در رابطه با سوغاتی های چین داشته باشند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با سوغاتی های چین در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
- مروارید
مروارید یکی از محبوب ترین سوغاتی های چین می باشد. در شهر شانگهای می توانید مروارید های بسیار زیبایی را تهیه کنید. گردشگران تور شانگهای جالب است بدانند که قیمت مروارید در این شهر ارزان تر از سایر نقاط جهان است. 
 
 
- ابریشم
ابریشم یکی از سوغاتی های اصلی کشور چین است. گردشگران تور چین، شهر شانگهای را بهت ابریشم می دانند. در این شهر می توانید انواع پوشاک و پارچه های ابریشمی را تهیه کنید.
 
 
- یشم
مردم محلی چین اعتقاد دارند که یشم برای آن ها خوش یمن می باشد. یشم یکی از سوغاتی های بسیار زیبای چین است، گردشگران می توانند زیور آلات ساخته شده از یشم را برای نزدیکان خود تهیه کنند.
 
 
- چای چینی
کشور چین، بهترین مکان برای علاقمندان به چای می باشد. در این کشور می توانید چای با طعم های مختلف را بخرید.
 
 
- صنایع دستی چین
صنایع دستی یکی از اصلی ترین سوغاتی های هر کشور محسوب می شود. از مهم ترین صنایع دستی کشور چین می توان به لباس های سنتی آن اشاره کرد. گردشگران تور چین می توانند لباس های سنتی چین را به آسنایان خود سوغاتی بدهند.
 
 
- بادبزن های کاغذی
یکی دیگر از سوغاتی های چین بادبزن های کاغذی بوده که در فصل تابستان کامل کننده ی تیپ مردمان این کشور می باشد. برخی از بادبزن های کاغذی، دست ساز است.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر