جشنواره های عجیب دنیا

سالانه درکشورهای مختلف فستیوال های مختلفی برگزار می گردد که برخی از آن ها جشنواره های عجیب دنیا محسوب می شود.جشنواره های عجیب دنیا به قدری جالب و دیدنی است که بسیاری از گردشگران صرفا جهت شرکت در این فستیوال ها سفر می کنند.
 
جشنواره ببر تور هند
جشنواره هیجان انگیز ببر در هر سال در تاریخ 12 سپتامبر در هند برگزار می گردد.در این جشن جالب هر ساله بیش از 1000 نفر لباس های ببری به تن می کنند و در محل هایی پر از درخت انجام می شود.دیدن شرکت کنندگان با لباس های رنگی رنگی در میان درختان آن را به جشنواره ای مهیج و دیدنی تبدیل کرده است.
 
 
جشنواره آب پاشی فیل ها در تور تایلند
جشنواره آب پاشی فیل ها در تایلند یکی از جشنواره های عجیب دنیا محسوب می گردد که مردم با شلنگ ، تفنگ های آب پاش و تلمبه همدیگر را خیس می کنند و در این جشنواره فیل ها هم شرکت و بازدیدکنندگان را خیس می کنند.
 
 
جشنواره کویر در هندوستان
این جشنواره در هندوستان بر پا می گردد و فعالیت هایی نظیر بستن عمامه ، مسابقه شتر و طولانی ترین سیبیل انجام می گیرد در اصل می توان گفت فرهنگ مردم راجستان را به نمایش می کشد.
 
 
جشنواره عجیب بوفه میمون در تایلند
این جشنواره همه سال در ماه آبان (نوامبر) برگزار می گردد که سالانه از 2000 میمون پذیرایی می کنند.این فستیوال ریشه در تاریخ تایلند ندارد بلکه به منظور جذب گردشگر برگزار می گردد.در این جشنواره انواع خوراکی هایی که میمون ها دوست دارند تزیین و پذیرایی می گردد.
 
 
جشنواره سازه های برفی تور ژاپن
جشنواره مجسمه های بزرگ و کوچک هر ساله در شهر ساپورو ژاپن برگزار می گردد و حدود دو میلیون گردشگر از سر تا سر جهان را به ژاپن می کشاند.این مجسمه های زیبا و دیدنی توسط ده ها تیم از گوشه کنار دنیا در اشکال مختلف ساخته می شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما