جاذبه های گردشگری روسیه

سن پترزبورگ بعد از مسکو دومین شهر بزرگ روسیه به شمار می رود که به دلیل دارا بودن جاذبه های مختلف در بین توریست ها از محبوبیت بالای برخوردار می باشد.جاذبه های گردشگری روسیه گسترده است به همین خاطر در این بخش از لحظه آخر قصد داریم چند تا از جاذبه های گردشگری روسیه را به دنبال کنندگان معرفی نماییم.
 
موزه ملی هرمیتاژ و قصر زمستانی سن پترزبورگ
موزه ملی هرمیتاژ به عنوان یکی از غنی ترین موزه های دنیا شناخته شده که درون آن بیش از سه میلیون آثار هنری به سبک های مختلف و فرهنگ های متفاوت برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته اند.یکی از نکاتی که گردشگران تور روسیه باید بدانند ، برای دیدن کامل موزه حدود یک سال وقت نیاز دارید.
 
 
خیابان نوسمی پراسپکت سن پترزبورگ
این خیابان از زمان شروع قرن نوزدهم تا به امروز معروف ترین و جذاب ترین محل خوش گذرانی در سن پترزبورگ شناخته شده است.خیابان 4 کیلومتری مملو ار بنا های تاریخی از دوره های مختلف جذابیت آن را برای گردشگران تور روسیه دو چندان کرده است.در این می توانید انواع رستوران ها ، مغازه ها ، سوغات سرا ها و کلوپ های مختلفی را مشاهده کنید.
 
 
کلیسا جامع کازان سن پترزبورگ
کلیسا کازان که به آن کلیسا لیدی کازان هم می گویند نمونه ای از شاهکار معماری کلاسیسیم روسی می باشد.این کلیسا که یکی از بزرگ ترین عبادتگاه های روسیه محسوب می گردد در خیابان نوسکی واقع شده است.
 
 
اداره نیروی دریایی سنت پترزبورگ
اداره نیروی دریایی در سال 1704 توسط پیتر بزرگ تاسیس شد.ساختمان نیرو دریایی که مایل ها دور است به دلیل داشتم مناره مخروطی طلا کاری شده ی خود قابل مشاهده می باشد به همین خاطر یکی از جاذبه های گردشگری روسیه به شمار می رود.در حال حاضر این ساختمان به عنوان دانشکده نیروی دریایی استفاده می گردد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما