تفلیس

📅 بروزرسانی : ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ بازدید : 316
 
 
تفلیس گرجستان دارای مناظر طبیعی دیدنی و بکری می باشد که می گویند این شهر از قرن پنجم یکی از مهم ترین شهر های قفقاز بوده است. قسمت قدیمی رود کواری ، تپه ها ، ساختمان های مذهبی و خانه های قدیمی بالکن دار در تفلیس همه و همه یاد آور اوراسیای باستان می باشد.
پس از انقلاب گل سرخ 2003 تفلیس از قبلش هم بهتر و دلنشین تر شد ، کافه های دنج و درجه یک ، هتل ها و هاستل های متنوع ، بار ها ، گالری ها ، موزه ها ، خیابان های تمیز و شیک ، حمل  نقل آسان و مدرن و همچنین معماری مدرن و قدیمی و بافت دیدنی آن را به مقصدی بی نظیر برای گردشگران تور تفلیس در آورده است.
تفلیس دارای جاذبه های گردشگری تفلیس زیادی است که هر گردشگری را محو خودش می کند از خیابان های باریک گرفته تا خانه ها و کلیسا های قدیمی با معماری سنتی و دیگر دیدنی ها دیگر ، جالی است بدانید شهر تفلیس شب ها هم زنده است که این خصوصیت را فقط چندین شهر اروپایی دارد.
 
 
برای خرید در شهر تفلیس اول به سراغ دو مرکز خرید تفلیس مال و پوینت بروید در این دو مرکز خرید هر برندی که چه می شناسید چه نمی شناسید وجود دارد و می توانید بهتریت خرید ها و سوغاتی ها را تهیه نمایید و در کافه و رستوران و حتی از قسمت های تفریحی آن دیدن و لذت ببرید. اگر هم گشت و گذار در خیابان را دوست دارید دور میدان آزادی خیابان پکینی و خیابان روستاولی پر از مغازه های مختلف و متنوع می باشد و همچنین بدانید که خیابان درای بریج تفلیس بهشت سوغاتی است و می توانید در این قسمت با کلی چانه زنی سوغاتی های خوب و با قیمت مناسبی را خریداری نمایید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره تفلیس

ساینا آبان 1397
5 نفر پسندیدند
تفلیس بی نهایت زیبا و دیدنی هست من خیلی از این شهر خوشم میاد

lahzeakhar.com/news/5043-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به تفلیس