زیباترین بیابان های جهان

بیابان ها قسمت بزرگی از کره زمین را از آن خود کرده اند و به دلیل آب و هوا و پوشش گیاهی خاصی که دارد با دیگر جاذبه های دنیا فرق دارد.در این میان زیباترین بیابان های جهان وجود دارد که طرفداران بیش تری دارند.در ادامه با لحظه آخر همراه شوید تا با تعدادی از زیباترین بیابان های جهان آشنا شوید.
وادی رم در اردن
زیب نام فیلمی می باشد که در وادی رم فیلم برداری شده است.کارگردان این فیلم از بادیه نشینان عرب به عنوان بازیگر استفاده کرده که حدود 12000 سال است در این بیابان زندگی می کنند.گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، با دیدن این دره های گسترده ، مناطق حفاظت شده و ماسه های را خواهید دید که به بازدید از این بیابان ترغیب می شوید.

صحرای بزرگ آفریقا
گردشگران تور آفریقا قبل از هر چیزی بدانند ، بزرگ ترین صحرای گرم جهان در شمال آفریقا می باشد که مساحت آن حدود 9.400.000 کیلومتر است و اندازه ی آن 10 کشور را در بر می گیرد.ساکنان این بیابان نژاد های مختلفی نیز می باشند.

بیابان نامیب
بیابان نامیب یکی از زیباترین بیابان های جهان که شاید برای شما هم پرواز بر فراز ساحل اسکلت و دریاچه نمک یکی از دیدنی ترین سفر های زندگیتان باشد.عبور و مشاهده بیابانی که رنگ شن هایش از زرد به نارنجی و قرمز متمایل می گردد و صحنه ای زیبایی را به وجود می آورد.این بیابان 81000 کیلومتر مربع جنوب غربی آفریقا را در بر می گیرد و بجز چند محدوده ی کوچک هیچ انسانی در آن سکونت ندارد.

امپتی کورتر در شبه جزیره عربستان
این بیابان در شبه جزیره عربستان واقع شده و مساحت آن 650000 کیلومتر می باشد که از خطوط مارپیچی و تپه های شنی تشکیل شده است.امروزه راه سفر را برای گردشگران ساده تر کرده اند تا توریست های زیادی را جذب کنند.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما