سنت ‌های عجیب ازدواج

بریدن کنده درخت در آلمان
گردشگران تور آلمان بدانند این رسم یک سنت دیرینه ای است که در آن عروس و داما با اره ای دو دسته کنده درخت را می برند که این کار مشارکت و همکاری دو زوج را در زندگی آینده شان نشان می دهد.

به دنیا آوردن کودک در سودان
قبیله ای به نام نوور در سودان وجود دارد که داماد زمانی می تواند ازدواج کند که تعداد معینی گله ی گاو داشته باشد.ازدواج عروس و داماد زمانی کامل می شود که خانم دو کودک به دنیا بیاورد حتی اگر خانم یک کودک داشته باشد مرد می تواند تقاضای طلاق دهد.در صورتی که شوهر فوت کند برادر وی همسر خانم می شود.
شکست ناقوس در گواتمالا
گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، یکی از سنت ‌های عجیب ازدواج در گواتمالا برگزار می گردد بدین گونه که پس از مراسم ازدواج مادر داماد با شکستن یک ناقوس که از آرد ، برنج و غلات پر شده است از عروس و داماد استقبال می کنند که این کار نشانه ی خوشبختی و سعادت آن دو خواهد بود.

اخاذی از داماد در رومانی
مورد توجه مسافران تور رومانی ، مردم رومانی و همچنین برخی دیگر از کشور های اروپایی نمایش دزدیدن عروس را قبل از مراسم عروسی دارند بدین گونه که عروس به وسیله یکی از خانواده ها ربوده می شود و داماد می بایست با پرداخت کمی پول ، رو بوسی کردن و یا دادن نوشیدنی به فرد روباینده عروس را نجات دهد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سنت ‌های عجیب ازدواج
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.