چند حقیقت عجیب درباره کشور چین

کشور چین یکی از کشورهای عجیب و در عین حال جذاب است که جهانگردان زیادی را مجاب به سفر می کند. مردم این کشور آداب عجیب زیادی دارند که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا چند حقیقت عجیب درباره کشور چین را برای کاربران گرامی سایت بیان کنیم.

 

 

استفاده از غاز به جای سگ های پلیس

چینی ها عقیده دارند که غازها دارای دید بسیار خوب و قوی هستند و به همین دلیل می توانند جایگزین مناسبی برای سگ ها باشند که این مسئله تعجب جهانیان را به دنبال داشته است.

 


فوتبال در چین ابداع شده است!

در سال های 206 تا 220 میلادی ورزشی به نام "کوجو" که به معنای ضربه زدن با پا به توپ می باشد در کشور چین رایج بود و این ورزش در طی زمان به کشورهای مجاور نیز راه پیدا کرد.

 


در چین بدون اجازه دولت نمی توانید بچه دار شوید!

زوج های چینی اگر قصد بچه دار شدن داشته باشند، باید از 3 ماه قبل این تصمیم خود را با دولت در میان بگذارند.

فستیوال خوردن گوشت سگ

طبق باور چینی ها تناول گوشت سگ سبب گرما و سلامت بدن می شود و به همین سبب آن ها فستیوالی را به این کار اختصاص داده اند که این فستیوال برای گردشگران تور چین خوشایند به نظر نمی رسد.

 


استخدام انسان برای رهایی از ترافیک

یک نمونه دیگر از چند حقیقت عجیب درباره کشور چین این است که در صورت گیر کردن در ترافیک شهری شما می توانید با یک شماره خاص تماس برقرار کنید و در پی آن 2 نفر به یاری شما می آیند. یکی از آن 2 نفر در ماشین شما می نشیند و منتظر می ماند و شخص دیگر شما را با موتور به مقصد مورد نظر می رساند.

 

 

زندگی 35 میلیون چینی در غار

تقریبا 35 میلیون چینی همچنان در غار اسکان دارند، بیشتر این غارها در استان های شانگهای و یانگ دونگ قرار دارند. طبق تحقیقات انجام شده گفته می شود این افراد از زندگی خود در غار و به دور از شلوغی های شهر راضی هستند.

  گزارش مشکل
  درج نظر
  نام و نام خانوادگی
  موبایل
  تصویر کد امنیتی
  متن نظر
  رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما