تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی

موزه آکروپلیس واقع در یکی از مناطق مناسب شهر آتن، در سال 2009 میلادی افتتاح شده است. نمای بیرونی ساختمان این هتل بسیار زیبا و با شکوه می باشد. گردشگران تور آتن می توانند در داخل این موزه آثار باستانی و سنتی این شهر را مشاهده کنند. آکروپلیس در گذشته یکی از معابد اصلی شهر آتن بوده است، آثار باقی مانده از آن معبد امروزه در این موزه نگهداری می شوند، همچنین بقایای معابد نزدیک به معبد آکروپلیس مانند معبد پارتنون در این موزه وجود دارد. آثار این موزه در 3 طبقه به نمایش گذاشته شده اند، گردشگران تور یونان در طبقه سوم این موزه در کنار بازدید از آثار می توانند نمای بسیار زیبایی از شهر آتن را نیز مشاهده کنند، همچنین در این موزه بخش های دیگری مانند بخش کاوش های باستان شناسی وجود دارد.رستوران موجود در این موزه باعث به وجود آمدن تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی در این شهر شده است. رستوران موزه آکروپلیس غذا ها و نوشیدنی های متنوع یونانی را در دو وعده صبحانه و نهار برای گردشگران تور آتن سرو می کند، همچنین لازم است بدانید که در روز های جمعه می توانید در این رستوران مشغول به صرف شام شوید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.