امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی

تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی

شهر آتن واقع در کشور یونان، پایتخت و یکی از مهم ترین شهر ها در این کشور می باشد. جاذبه های گردشگری این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای تفریح و بازدید از این شهر، تور آتن را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر رستوران های بسیاری وجود دارد. یکی از رستوران ها محبوب شهر آتن در موزه آکروپلیس این شهرقرار گرفته است. وجود این رستوران در یک موزه باعث شده تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی به وجود آید. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با موزه
موزه آکروپلیس واقع در یکی از مناطق مناسب شهر آتن، در سال 2009 میلادی افتتاح شده است. نمای بیرونی ساختمان این هتل بسیار زیبا و با شکوه می باشد. گردشگران تور آتن می توانند در داخل این موزه آثار باستانی و سنتی این شهر را مشاهده کنند. آکروپلیس در گذشته یکی از معابد اصلی شهر آتن بوده است، آثار باقی مانده از آن معبد امروزه در این موزه نگهداری می شوند، همچنین بقایای معابد نزدیک به معبد آکروپلیس مانند معبد پارتنون در این موزه وجود دارد. آثار این موزه در 3 طبقه به نمایش گذاشته شده اند، گردشگران تور یونان در طبقه سوم این موزه در کنار بازدید از آثار می توانند نمای بسیار زیبایی از شهر آتن را نیز مشاهده کنند، همچنین در این موزه بخش های دیگری مانند بخش کاوش های باستان شناسی وجود دارد.
 
 
رستوران موجود در این موزه باعث به وجود آمدن تلفیقی از تاریخ و آشپزی یونانی در این شهر شده است. رستوران موزه آکروپلیس غذا ها و نوشیدنی های متنوع یونانی را در دو وعده صبحانه و نهار برای گردشگران تور آتن سرو می کند، همچنین لازم است بدانید که در روز های جمعه می توانید در این رستوران مشغول به صرف شام شوید. 
 
درج نظر