امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به توریست پذیرترین کشورهای آسیایی

توریست پذیرترین کشورهای آسیایی

قاره آسیا در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از جهانگردان قرار گرفته است. برخی از جاذبه های گردشگری موجود در کشورهای آسیایی بسیار جذاب و بی همتا می باشند که نظر توریست های اروپایی و آفریقایی را به خود جلب می کند. با این بخش از سایت لحظه آخر همراه باشید تا شما را با تعدادی از توریست پذیرترین کشورهای آسیایی آشنا سازیم.

*چین

کشور چین رتبه ی نخست را در فهرست توریست پذیرترین کشورهای آسیایی به خود اختصاص داده است. این کشور هر ساله به دنبال افزایش تعداد جاذبه های گردشگری خاص و متفاوت است که بتواند از طریق آن ها نظر گردشگران تور چین را به خود جذب کند. چین در سال 2014 میزبان حدود 32 میلیون گردشگر از اقصی نقاط جهان بود. دیوار چین، شهر ممنوعه و کوه های مقدس 5 گانه از محبوب ترین مقاصد گردشگری این کشور به حساب می آید.

*تایلند

بی شک یکی از توریست پذیرترین کشورهای آسیایی تایلند می باشد. وجود سواحل زیبا و جشنواره های جذاب تایلند را به مقصدی مهم برای گشت و گذار تبدیل کرده است. این کشور در سال 2014 موفق شد حدود 24 میلیون توریست را پذیرا باشد. وجود آب و هوایی مطلوب و سطح قیمت های ارزان محبوبیت این کشور را برای تفریح کردن، بیشتر کرده است.

*مالزی

مالزی یکی از قطب های اصلی گردشگری در قاره آسیا می باشد که گردشگران بسیاری را مجاب می کند تا با تور مالزی به آن سفر کنند. در سال 2014 حدود 27 میلیون گردشگر از این کشور زیبا دیدن کردند.

*ترکیه

ترکیه کشوری ساحلی است که به داشتن سواحل بی نظیر شهرت دارد. این کشور تاریخی غنی و پر بار داشته که بسیاری از توریست ها را مجاب می کند تا با تور ترکیه سفر کنند و از دیدن آن ها لذت ببرند. حدود 40 میلیون جهانگرد در سال 2014 از این کشور بازدید نمودند. 

نظرات مردم درباره توریست پذیرترین کشورهای آسیایی

یاسمن 14 مهر 97
4
مطلبتون در رابطه با توریست پذیرترین کشورهای آسیایی بسیار خوب و مفید بود ممنون از سایت خوبتون
درج نظر