امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین رستوران های یونان

بهترین رستوران های یونان

در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم بهترین رستوران های یونان را به شما معرفی کنیم. وقت گذرانی در بهترین رستوران های یونان، یکی از برترین قسمت های سفر به این کشور زیبا و تاریخی می تواند باشد. با ما همراه باشید تا با بهترین رستوران های یونان آشنا شوید.
امروزه یکی از محبوب ترین تفریحاتی که در سراسر دنیا از سنین نوجوانی تا پیری رواج دارد رستوران گردی می باشد. به این صورت که شما می توانید به همراه دوست یا دوستان خود برای صرف ناهار و یا شام به بهترین رستوران های آن شهر و یا کشور بروید و از صرف ان غذا لذت ببرید. در این بخش می خواهیم لیستی از بهترین رستوران های یونان را برای شما گردشگران عزیز تور یونان به نمایش بگذاریم.
1. رستوران کوهیلیا (Kohylia) 
رستوران Kohyliaجزء یکی از بهترین رستوران های کشور یونان به حساب می آید. به گردشگران تور یونان پیشنهاد می شود، برای آن که تجربه‌ ای بی ‌نظیر در این رستوران داشته باشند، موقع غروب آفتاب به آن سر بزنند زمانی که خورشید در پهنه‌ دریای اژه غروب می‌ کند. شاید جالب باشد که بدانید این رستوران در زمان غروب آفتاب، به رمانتیک ‌ترین رستوران آتن تبدیل می‌ شود و منظره‌ غروب آفتاب در دریا، یکی از زیبا ترین مناظری است که در یونان می ‌توانید نظاره ‌گر آن باشید. نکته دیگری که لازم به ذکر است، منوی رستوران بسیار متنوع می باشد و هر غذایی که در آن مشاهده می کنید، عطر و رنگ متمایز و لذت‌بخشی دارد. هر غذایی که سفارش دهید با نهایت دقت و مهارت تهیه و تزیین می ‌شود.
2. رستوران وارولکو (Varoulko)
رستوران Varoulko جزء یکی از بهترین رستوران های کشور یونان به حساب می آید. در رستوران وارولکو تنها غذا های دریایی سرو می شود و به همین خاطر این رستوران به ‌عنوان بهترین رستوران غذای دریایی در یونان شهرت یافته است. دلیل این شهرت این است که سرآشپز این رستوران منوی آن را دائما با توجه به تازه ‌ترین محصولاتی که از بازارهای محلی تهیه می ‌شود، تغییر می‌ دهد. در نتیجه منوی این رستوران با توجه به صید روز و محصولات موجود دائما متغیر است و هر روز می ‌توانید غذای جدیدی در آن امتحان کنید. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور یونان که به این کشور سفر می کنند پیشنهاد می شود حتما به این رستوران سری بزنند و از میل کردن غذا در این مکان نهایت لذت را ببرند.

نظرات مردم درباره بهترین رستوران های یونان

گلشیفته 17 شهریور 97
1
ممنون از مطلبتون در رابطه با بهترین رستوران های یونان خیلی خوب و مفید بود
درج نظر